KWS
Сіємо майбутнє
з 1856 року
Сіємо майбутнє
з 1856 року
Сіємо майбутнє
з 1856 року

Ми – спеціалісти з селекції рослин!

KWS – одна з найбільших селекційних компаній, яка входить в п’ятірку світових лідерів з виробництва насіння. 160 років ми займаємось селекцією провідних сільськогосподарських культур в помірних кліматичних умовах та маємо представництва в більш ніж 70 країнах. За останні роки наша компанія досягла обороту в 1,3 млрд євро та відкрила нові для себе ринки – Китай та Бразилію. Метою нашої роботи, незалежно від континенту та кліматичної зони вирощування культури, є підтримка кожного фермера, застосовуючи індивідуальний підхід та пропонуючи оптимальні рішення.

Гасло KWS – сіємо майбутнє з 1856 року. Наше високопродуктивне насіння та досконале знання сільського господарства роблять нас гідним партнером для поколінь фермерів. Це наш внесок у вирішення зростаючої глобальної потреби у продовольстві.

Ми оптимізуємо генетичний потенціал за допомогою високоякісних досліджень та селекційних програм, постачаємо насіння високої якості та виступаємо надійним парнтером у вирощуванні сільськогосподарської продукції.

Ваш досвід. Насіння KWS. Надійний результат на вашому полі!


KWS