KWS

КВС-УКРАЇНА – завжди обличчям до Вас!

Федоров Олександр Вікторович
Федоров Олександр Вікторович

Шановні партнери, клієнти, відвідувачі корпоративного сайту компанії "КВС-УКРАЇНА"!

Вітаю вас на нашому сайті. Хотів би надати загальну інформацію щодо діяльності нашого напрямку (відділ насіння кукурудзи та олійних культур) в глобальному просторі та безпосередньо в нашій країні.

Німецька компанія KWS має майже 160-ти річну історію, що дозволяє називати її одним з найдосвідчених експертів насінневого ринку. Діяльність відділу насіння кукурудзи та олійних культур з`явилась у структурі компанії дещо пізніше, а саме у середині двадцятого сторіччя (1951 рік). З цього моменту відбувається стрімкий розвиток найбільш дінамічного відділу компанії KWS. На сьогоднішній день оборот відділу насіння кукурудзи та олійних культур посідає перше місце у структурі продаж всієї компанії і складає близько 60% її обороту.

Представництва відділу працюють в більш†ніж в 25 країнах Европи, а також в Північній (США, Канада) та в Південній (Аргентина, Чилі) Америках. На північно-американському ринку з 2000 року компанія представлена спільним підприємством під брендом ęAgReliantĽ. Сьогодні компанія виробляє та реалізує 220 гібридів кукурудзи, 12 гібридів соняшнику та 15 гібридів озимого ріпаку. Саме потенціал наших продуктів† дозволяє нам пишатися досягнутими результатами. В 2014†році, за оцінками експертів, компанія KWS займає п’яте†місце в світі, друге місце в Європі з часткою ринку 19% та третє місце в Сполучених Штатах –†близько 7% ринку. В силосному сегменті KWS†займає перше місце в світі, а наш гібрид кукурудзи РОНАЛДІНІО†визнаний гібридом №1 в Європі.

Окремих слів заслуговують інвестиції, які компанія вкладає в науку. Сьогодні у відділі працює сім селекційних програм кукурудзи. Вони займаються пошуком та розробкою нових продуктів, які б могли максимально відповідати сучасним вимогам ринку. Окремі селекційні програми по кукурудзі та соняшнику спрямовані виключно на український ринок та ринок країн Східної Європи. В найближчий термін ми очікуємо вихід значної кількості нових високопродуктивних гібридів на ринок.

Власне виробництво насіння посідає значне місце в структурі відділу. Стратегією компанії є виробництво насіння на місцевих ринках. Все вироблене насіння відповідає міжнародним та місцевим стандартам якості. Цей фактор дозволяє нам бути впевненими в майбутньому нашого бізнесу, а клієнти отримують насіння, яке максимально адаптоване до умов його промислового використання.†Одним з нових напрямків розвитку відділу є†насіння енергетичного сорго, яке використвується в програмах виробництва біогазу в країнах ЄС.

Щодо діяльності відділу в Україні можу сказати, що на †сьогоднішній день в державний реєстр сортів та гібридів занесено 26†гібридів кукурудзи KWS, 4 гібриди соняшнику, 5 гібридів†озимого та 2 гібриди ярого ріпаку. †

Основна кількість насіння кукурудзи виробляється в Україні під наглядом спеціалістів відділу. Філософія бізнесу KWS†– в регіоні для регіону. Саме тому для нас є принциповим вирощування насіння кукурудзи в регіоні його реалізації. І саме тому 24 листопада 2016 року ми†відкрили†надсучасний комплекс з кондиціювання насіння в місті Кам’янець-Подільський, що на Хмельниччині. Це дозволяє†нам постачати високоякісне насіння для фермерів України, вироблене в зоні його вирощування.†Слід зазначити, що понад половину виробленого "українського"†насіння ми експортуємо в країни СНД: Білорусь, Казахстан та Молдову.†Починаючи з 2012 року, ми тестуємо українське виробництво для країн Західної Європи, а саме для Німеччини. І це ще один привід для гордості за наших спеціалістів.

Реалізація насіння відбувається тільки через офіційних дистриб'юторів.

Комбінація досвіду наших спеціалістів та наукового потенціалу компанії† дозволяє нам з впевненістю дивитись в майбутнє.

З повагою,

Федоров Олександр Вікторович

Генеральний директор,

Керівник бізнес-напрямку "Кукурудза та†олійні культури"

ТОВ "КВС-УКРАЇНА"† † † † † † † † † † † † † † † † † † † † † † † † † † † † † † † †


KWS