KWS

КВС-УКРАЇНА — завжди обличчям до Вас!

Станько Євген Іванович
Станько Євген Іванович

Шановні партнери!

Відділ зернових культур†–†один з трьох†продуктових відділів групи компанії KWS. Розподіл на різні відділи дозволяє нам забезпечити високий рівень орієнтації роботи компанії на потреби клієнта у всіх підприємствах групи компаній KWS.†

Компанія Lochow–Petkus була заснована в 1926 році. За ці роки компанія стала відомим брендом у галузі селекції і насінництві зернових культур. До складу відділу зернових компанії KWS входять провідні селекціонери і насіннєводи, а також інші фахівці групи KWS LOCHOW GmbH. У 1968 році компанія KWS придбала основний пакет акцій компанії Lochow-Petkus, а в 2008 році відбулося повне злиття брендів. На даний час зернові культури представлені на українському ринку під брендом KWS. Компанія KWS LOCHOW має в своєму складі 7 насіннєвих заводів.†Загальна площа розсадників розмноження: ~ 93 000 га зернових на всіх ринках, в тому числі в Україні.†Щороку в 35 країнах світу реалізовується близько 450 000 тонн насіння.

Наші основні ринки сконцентровані в ††Європі, Північній Америці та† Східній Європі. На цих ринках компанія KWS†представлена такими культурами як гібридне жито, пшениця, ячмінь. Збут насіння зернових здійснюється власною системою збуту KWS†або за допомогою партнерів, яким надається насіння еліти для подальшого розмноження† та реалізації сертифікованого насіння.

У селекції нових сортів особливо важливим для нас є врахування локальних умов вирощування культури. Хороший приклад цього – наші селекційні станції в Росії і США, які ми побудували в 2010 році. Цей крок допоможе нашим селекційним програмам в Німеччині, Польщі, Франції, Великобританії. Ми представлені на всіх ключових ринках з власними або з партнерськими дослідницькими ділянками. Це дозволяє нам розробляти високопродуктивні і пристосовані до місцевих умов продукти для успішного локального вирощування.

На† сьогоднішній день на ринку України відділ зернових† представлений 5 гібридами жита, 2 сортами пшениці, 4 сортами ячменю.†

Особливу увагу хотілось би приділити гібридному житу. З цією культурою компанія КВС має долю ринку †70% †і з кожним роком активно її збільшує в країнах Житнього Поясу. Компанія KWS†має великий досвід† в селекції гібридного жита. Відомий селекціонер Фердінанд фон Лохов ще у 1881 році розпочав цілеспрямований відбір елітних рослин, його метою було підвищення урожайності та стійкості жита до хвороб та шкідників.

Насіння† гібридного жита виробляється на території† України на базах потужних насіннєвих господарств під наглядом спеціалістів компанії KWS. Після цього насіння доробляється на сучасній лінії датської компанії Cimbria. Насіння надходить в продаж тільки після ретельної перевірки якості у лабораторії "КВС-Лохов", яка знаходиться у м. Берген.

Минуле створює майбутнє. Наш досвід є передумовою для Вашого успіху!

З повагою,

Станько Євген Іванович

Керівник бізнес-напрямку "Зернові культури"

ТОВ "КВС-УКРАЇНА"


KWS