KWS

КВС-УКРАЇНА — завжди обличчям до Вас!

Бухарін Володимир Владиславович
Бухарін Володимир Владиславович

Шановні партнери,

Вітаю вас на корпоративному сайті компанії КВС-УКРАЇНА.

Історія компанії KWS почалася з виробництва насіння цукрових буряків. І саме успіхи компанії в селекції цукрових буряків зробили її всесвітньовідомою. Наразі KWS - світовий лідер на ринку насіння цукрових буряків.

Значні інвестиції у наукові дослідження та селекційні програми дозволяють висококваліфікованим спеціалістам компанії KWS щороку створювати нові, більш продуктивні гібриди. Селекціонери компанії KWS ставлять перед собою амбітні завдання: до 2020 року досягти показника виходу цукру з гектару - до 20 т! Звичайно, для досягнення такого показнику необхідне поєднання не лише селекційних інновацій та якісного посівного матеріалу, але й технології вирощування цукрових буряків. Може здаватися неймовірним, але вже сьогодні є перші результати, що підтверджують реальність досягнення цієї мети!

На світовому ринку компанія KWS пропонує широкий асортимент гібридів цукрових буряків різного напрямку використання: для виробництво цукру, етанолу або на біогаз. Для задоволення зростаючих потреб наших партнерів, ми не тільки інвестуємо кошти в наукові дослідження та селекцію, але й постійно вдосконалюємо наші виробничі процеси, щоб виробляти насіння найвищої якості.

Насіння цукрових буряків ми вирощуємо на півдні Франції та півночі Італії, агрокліматичні умови яких є найсприятливішими для одержання посівного матеріалу найвищої якості. Завершальні процеси підготовки насіння здійснюються на насіннєвому заводі в м. Айнбек (Німеччина), потужність якого складає 15 тис. п.о/день. Посівний матеріал проходить мінімум шість перевірок на схожість та одноростковість, також проводиться контроль енергії проростання. І тільки після цього продукцію найвищої якості відправляють до України.

Широкий асортимент гібридів цукрових буряків дозволяє нам задовольнити потреби як невеликого фермера, так і потужного агрохолдингу. В 2015році "КВС-УКРАЇНА"пропонує сільгоспвиробникам 11 гібридів цукрового буряку:

В кожній насінині KWS – відмінна якість, надійний сервіс та відповідальність. Наші спеціалісти працюють разом з вами у полі, адже ми прагнемо глибше зрозуміти ваші потреби та надати кваліфіковану агрономічну підтримку. Саме така плідна співпраця забезпечує ваш успіх та впевненість у майбутньому.

З повагою,

Бухарін Володимир Владиславович,

Керівник бізнес-напрямку "Цукрові буряки"

ТОВ "КВС-УКРАЇНА"


KWS