KWS
Сіємо майбутнє
з 1856 року
Сіємо майбутнє
з 1856 року
Сіємо майбутнє
з 1856 року

Ми – спеціалісти з селекції рослин!

KWS – одна з найбільших селекційних компаній, яка входить в п’ятірку світових лідерів з виробництва насіння. Вже 160 років ми займаємось селекцією провідних сільськогосподарських культур в помірних кліматичних умовах та маємо представництва в більш ніж 70 країнах світу, в яких працюють понад 4850 співробітників, 40% з яких займаються науковими дослідженнями.

Сьогодні KWS

  • № 1 в світі за обсягами продажів насіння цукрових буряків
  • № 1 в Німеччині за обсягами продажів насіння кукурудзи та зернових культур
  • № 1 в Україні за обсягами продажів насіння озимого гібридного жита
  • № 2 в Європі за обсягами продажів насіння кукурудзи
  • № 3 в Україні за обсягами продажу насіння цукрових буряків
  • № 3 в США за обсягами продажу насіння кукурудзи

За останні роки компанія KWS досягла обороту в 1 млрд. євро та відкрила нові для себе ринки Китаю та Бразилії. Метою нашої роботи, незалежно від континенту та кліматичної зони вирощування культури, є підтримка кожного фермера, застосовуючи індивідуальний підхід та пропонуючи оптимальні рішення.

Наше бачення – KWS сіє майбутнє. Наше високопродуктивне насіння та глибоке знання сільського господарства роблять нас гідним партнером для поколінь фермерів. Це наш внесок у вирішення проблем зростаючого глобального попиту на продукти харчування.

Наша місія:

1. Ми оптимізуємо генетичний потенціал за допомогою високоякісних досліджень та селекційних програм.

2. Мипостачаємо для наших клієнтів насіння високої якості.

3. Мивиступаємо надійним партнером для наших клієнтів у вирощуванні сільськогосподарської продукції.

4. Наші співробітники – це наші таланти. Ми надаємо їм свободупідприємництва длявирішенняповсякденних завдань.

Філософія бізнесу KWS – в регіоні для регіону. Саме тому для нас є принциповим вирощування насіння кукурудзи в регіоні його реалізації. І саме тому 24 листопада 2016 року ми відкрили надсучасний комплекс з кондиціювання насіння в місті Кам’янець-Подільський, що на Хмельниччині. Це дозволить нам постачати високоякісне насіння для фермерів України, вироблене в зоні його вирощування.

KWS пропонує не просто насіння. Ми пропонуємо адаптовані комплексні програми, що допомагають максимально реалізувати генетичний потенціал сортів та гібридів. Наші висококваліфіковані агрономи-консультанти завжди допоможуть обрати гібриди для ваших ґрунтово-кліматичних умов, проконсультують щодо технології їх вирощування та нададуть необхідний агрономічний супровід протягом всього періоду вирощування.

Насінництво, маркетинг та агросервіс в Україні здійснює ТОВ “КВС-УКРАЇНА” – 100% дочірнє підприємство KWS SAAT SE зі штаб-квартирою в м. Айнбек, Німеччина.


KWS