KWS

ВСЕ ПРО ГИБРІРОК

ГИБРІРОК характеризується швидким розвитком восени, завдяки чому –придатний для пізніх строків сівби. За рахунок швидкого осіннього розвиткурозвивається потужна коренева система, яка сприяє кращому забезпеченню рослин вологою та поживними речовинами. Така особливість дає можливість висівати ГИБРІРОКна ґрунтах різного механічного складу, що забезпечує отримання високого врожаю. ГИБРІРОКздатен формувати значну кількість бічних стебел, які закладаються досить низько. Висока стійкість проти хвороб та до вилягання дають можливість всім стручкам рівномірно дозріти, що полегшує збирання і збільшує продуктивність кожної рослини. Втрати під час збирання врожаю залишаються мінімальними.

ГИБРІРОК рекомендований для вирощування в Степу та Лісостепу.

Строки сівби та норма висіву

ГИБРІРОК придатний для пізніх строків сівби. Норма висіву за ранніх строків сівби та за умови якісно підготовленого ґрунту може бути знижена до 35-40 насінин/м2.

За строків сівби з 15 до 25 серпня норма висіву може становити від 35-50 насінин/м2.

За строків сівби з 25 до 15 вересня норма висіву може становити від 50-55 насінин/м2.

На Європейському ринку ГИБРІРОКвже не перший рік користується попитом серед фермерів та займає значні площі. Після дворічного випробування ГИБРІРОКв 2014 роцізареєстрований і в Україні.


KWS