KWS

08.10.2014 День поля в ТзОВ "Агролан Крупець"

День поля в "Агролан Крупець"

Вжедругийрік поспіль ТОВ КВС-Україна висіває демо-полігон кукурудзи вТОВ "Агролан Крупець" Рівненська обл., Радивилівський р-н., с. Крупець. Гарним результатомспівпраці є демонстраційний обмолот кукурудзи з визначенням вологості та урожайності, що дає можливість побачити потенціал кожного з висіяних гібридів та обрати кращий.

7 жовтня компанія"КВС-Україна" продовжила цю традицію. Разом з компанієюБАСФта іншими насіннєвими компаніями провели чудовий семінар на базі цього господарства.Незважаючи на прохолодну та вітряну погоду, захід відвідалияк представники дистриб’юторських компаній,так і запрошені аграрії Рівненщини.

Зареєструвавшись та отримавши довідкову інформацію, розпочали практичнийсемінар з демополігонуБАСФ, де висіяна лінійка гібридів озимого ріпаку різних насіннєвих компаній. Представники компаніїБАСФрозповіли про новинки в системі захистуріпаківта продемонструвати різні варіанти обробки регуляторами росту рослин.На даному полігоні також висіянігібридиріпакуселекції KWS–ТриангельіТуран. Дмитро Ковальчук, продукт-спеціаліст відділу кукурудзи та олійних культур,розповів про особливостікожного з них, а гості заходу підтвердили відмінну морозостійкість та потенціал гібридуТриангель.Туран– гібрид, який зареєстрований в цьому році, але серед присутніх були й такі, щовисіяли його на своїх полях. Вони чудово розуміють –селекція не стоїть на місці.

Обмолот14гібридівкукурудзиKWSрозпочали після того, як обкосили край поля, щоб не було крайового ефекту,та відміряли мірною стрічкою довжину облікових рядків – 100 метрів. Гібриди висівались по 8 рядків кожний з шириною міжрядь 0,7м.Відповідно, облікова ділянка кожного становила 0,056 га.

Поки досвідчений комбайнер збирав гібрид за гібридом, агроном-консультант відділу кукурудзи та олійних культур в Хмельницькій областіАндрій Олігорський охарактерезовував гібриди, а після процедур демонстративного зважування зерна та визначення вологості – перераховував урожайністьз 1 га на базову14%.Перед початком обмолоту було оголошено конкурс на точніший прогноз урожайності гібридівСільвініо,РоналдініотаКрабас.Під час підведення підсумків, за спільним обідом, переможці були нагороджені подарунками.

Ми дякуємо керівництву господарства за організацію та кропіткий підхід до вирощуваннякукурудзи. Про це свідчать отримані показники урожайності. Також дякуємо всім, хто завітав на День поля.

День поля в ТзОВ "Агролан Крупець", Рівненська обл.

День поля в ТзОВ "Агролан Крупець", Рівненська обл.

День поля в ТзОВ "Агролан Крупець", Рівненська обл.

Демонстрація дії регулятора росту на ріпаку

Огляд посівів ріпаку

Ліворуч Туран, праворуч - Триангель

Збирання кукурудзи KWS

День поля в ТзОВ "Агролан Крупець", Рівненська обл.

Збирання кукурудзи KWS

Збирання кукурудзи KWS

Збирання кукурудзи KWS

Результати врожайності кукурудзи KWS в ТзОВ "Агролан Крупець"

День поля в корпорації "Агропродсервіс"


KWS