KWS

04.10.2014 День поля на базі Шамраївського цукрового заводу

3 жовтня компанія "КВС-Україна" прийняла участь в Дні поля.

3жовтня2014 року на базі ТДВ Шамраївський цукровий завод, що знаходиться в Сквирському районіКиївськоїобласті, спільними зусиллями ТОВ Седна-Агро, ТОВ КВС-Україна та інших насіннєвих компаній,проведено практичнийсемінар,метою якого було продемонструвати на полі гібриди кукурудзи.

Після реєстрації учасників, яка проходилау ШамраївськомуБудинку культури,з привітальнимсловом виступилиНечипоренко І.В.– в. о. голови Сквирської районної державної адміністрації,Левицька В.П.– голова Шамраївської сільської ради, Дворцов А.О.– генеральний директор ТДВ Шамраївський цукровий завод,Яровий Олег Станіславович – генеральний директор ТОВ Седна-Агро, Гусляков П.І. - Голова правліннягромадської спілки Всеукраїнська асоціація дистриб'юторів насіння та засобів захисту рослин" та Лук'яненко А.І. – фінансовий консультант Міжнародної фінансової корпорації.

Дворцов А.О. розповів про структуру та досягнення господарства, аЯровий О.С. –про сучаснітехнології ведення агробізнесу, наголосивши, щотільки комплексний підхід до технологій вирощування дає можливість знизити ризики тадосягти бажаних результатів.

Після виступів всі дружньо переїхали на поле, де можна було побачити та почути, які результати досягнуто завдяки селекціонерам та технології, якувикористовують вданому господарстві.

Про особливості кожного з семи представлених на полі гібридів кукурудзи KWSрозповів агроном-консультант в Житомирській та Київській областяхНерода Анатолій Васильович. Гості не тільки уважно слухали інформацію про гібридиЕміліо,Крабас,Командос,КВС 6471,Кайфус,Колібріс,Каріфолс, але й оцінювали потенціал урожайності, який стояв на полі. Про активність людей свідчили запитання, які звучали після виступу Антолія Нероди. На одне із запитань: "Що такеремонтантністькукурудзи?" –було надано аргументовану відповідь. Після пояснень виявилось, щоремонтантністьсуниці та кукурудзи – це різні речіJ

За святковим обідом середзареєстрованих учасників розігрували різні призи. Першомупереможцю, а саме агроному Шамраївського цукрового заводу,вручили мішок (1 п.о.) насіння гібриду кукурудзи KWSКайфус.

Найближчим часом планується збирання гібридів кукурудзи. Слідкуйте за новинами на нашому сайті.

День поля в Шамраївському цукровому заводі

Гібрид Колібріс

Гібриди кукурудзи KWS

Гібрид Кайфус

Гібрид Командос

Гібрид Крабас

Гібрид Крабас

Гібрид Роналдініо

Гібрид Роналдініо

Гібрид Колібріс

Агроном-консультант в Житомирській та Київській областях Нерода А.В.

День поля в Шамраївському цукровому заводі

День поля в Шамраївському цукровому заводі

Призи учасникам семінару


KWS