KWS

20.08.2014 День поля в ФГ "Флоря"

20 серпня на Кіровоградщинібуло проведеноДень поляпо кукурудзі, соняшнику та сої.

20 серпня 2014 року в Кіровоградській області, Маловискинському районіна базі ФГ Флоря було проведеноДень поляпо кукурудзі, соняшнику та сої. Організатором даного заходу виступала компаніяБАСФспільно зКВС-Україната іншими насіннєвими компаніями. Взаході прийняло участь більше 100 гостей–агровиробників Кіровоградської області.

На агроцентріБАСФпредставлено 10 гібридівкукурудзи KWSз ФАО 280–380. Цігібридивідповідають основним вимогам фермерів у даному регіоні: вони характеризуються високою стійкістю до посухи та швидкою вологовіддачею під час дозрівання, а також підвищеною стійкістю до стеблового вилягання у осінній період. Все це можна було побачити безпосередньо на полі і кожен мав можливість пощупати наші гібриди.

Висока вологовіддача на сьогодні є найактуальнішою характеристикою гібрида,тому селекція дуже інтенсивно працює в цьому напрямку. Результатом є ряд гібридів, які характеризуються високою вологовіддачею. Це вже добревідоміКрабас,КВС Амбер,Командос,КВС 6471та нові гібриди –Камаріллас,КолібрістаКаріфолс.

Не менш важливою характеристикою є стійкість гібридів до полягання, особливо в осінній період, коли збирання проводиться в жовтні-листопаді. Причиною полягання в цей період є ураження стебла в районі першого та другого міжвузля стебловим фузаріозом. Гібридикукурудзи KWSмають ремонтантне стебло,завдяки чому протидіють ураженню стебловим фузаріозом, та, відповідно, є стійкими до вилягання. Все це було продемонстровано безпосередньо на полі.

День поля закінчився спільним обідом із смачним частуванням, розіграшем призів та обговоренням особливостейгібридів. Сподіваємось, що даний захід був інформативний та корисний для фермерів Кіровоградщини та запрошуємо на наші Дні поля,які будемо проводити найближчим часом у вашому регіоні.

Слідкуте за графіком Днів поля на нашомусайті!

До зустрічі в полі!

День поля в ФГ "Флоря"

День поля в ФГ "Флоря"

День поля в ФГ "Флоря"

День поля в ФГ "Флоря"

День поля в ФГ "Флоря"

День поля в ФГ "Флоря"

День поля в ФГ "Флоря"

День поля в ФГ "Флоря"


KWS