KWS

19.08.2014 День поля в ТОВ "Агро-Овен"

19 серпня на базі ТОВ Агрофірма Котівка було проведено День поля по кукурудзі.

19 серпня 2014 року на базі ТОВ Агрофірма Котівка,яке входить в корпорацію "Агро-Овен" тазнаходиться в Магдалинівському районі Дніпропетровської області, було проведеноДень поляпо кукурудзі спільно з компанієюБАСФта іншими насіннєвими компаніями. В цьому році це перший захід вДніпропетровській області, і час ми підбирали якраз такий, щобпродемонструвати переваги гібридівкукурудзи KWSза вирощування в посушливих умовах.

День поля розпочався з реєстрації та пленарної частини в смт. Магдалинівка. Під чассемінару гостям було проведено презентацію на тему Селекційні напрямкикукурудзи KWS. В ході презентації було відмічено, що KWS проводить селекцію в регіонах, де гібриди кукурудзи в подальшому будуть вирощуватись, і основним напрямком селекції є швидка вологовіддача та висока врожайність. В результаті цієї селекційної програми створенні гібриди, яким сьогодні немає рівних по вологовіддачі:Крабас,КВС Амбер,Камаріллас,Командос,КВС 6471таКайфус.

Наступна, основначастина Дня поля, проходила на демонстраційному полігоні ТОВ АФ Котівка. Вона розпочалася з вітального слова директора господарства ДробітькаМиколиІвановичата короткої історії господарства, вході якої було сказано, що за час господарювання збережено традиції тацінується людська праця. Основними вимогами до господарювання є дисципліна та якість роботи. Всі сказані слова відображаються на чистоті полів. Всі поля обкошені, чисті від бур’янів, а демонстраційне поле найкращеякщо не у всійДніпропетровській області, то в північній її частині точно. Далі головний агроном господарства Дробот Віктор Володимировичрозповів про вирощування основних культур в господарстві, структуру сівозміни та технологію вирощування демо поля. На даному полі взагалі не вносилось добрив. Попередником на даному полі було просо, під основний обробіток якого вносили пташиний послід в нормі 30 т/га.

Під час демонстрації посівів було відмічено, що гібридикукурудзи KWSза високих температур, які тут тримались на рівні + 35-40С, не висохли, а й далі продовжують налив зерна. Це все — завдяки їх ремонтантності. Тобто, їх листя залишається зеленими, активно проходить фотосинтез,в результаті чого формується виповнене зерно з високою масою тисячі. Але при своїй ремонтантності у гібридів швидко висихає початок після настання фізіологічної стиглості. В них проходить швидке висихання обгорток таінтенсивний відтік вологи, що було продемонстровано на прикладі гібридуАвангардтаКрабас.

Тобто, за таких нестабільних умов та високих температур у критичний період для кукурудзи – налив зерна,— ремонтантні гібриди мають свою перевагу. Не менш важливим є те, що данігібридимають найшвидшу вологовіддачу серед усіх гібридів, представлених сьогодняв Україні.

Ми дякуємо корпорації "Агро-Овен" та безпосередньо ТОВ Агрофірма Котовка в особі директора Дробітька М.І.та головного агронома Дробота В.В.за сприяння в проведенніДня поля.

День поля в ТОВ "Агрофірма "Котовка"

День поля в ТОВ "Агрофірма "Котовка"

День поля в ТОВ "Агрофірма "Котовка"

День поля в ТОВ "Агрофірма "Котовка"

День поля в ТОВ "Агрофірма "Котовка"

День поля в ТОВ "Агрофірма "Котовка"

День поля в ТОВ "Агрофірма "Котовка"

День поля в ТОВ "Агрофірма "Котовка"

День поля в ТОВ "Агрофірма "Котовка"


KWS