KWS

17.06.2014 День поля по гібридному житу на Поліссі

Жито – це традиційна для Полісся культура.

На бідних піщаних грунтах Полісся жодна культура не може розкрити свій потенціал у тому обсязі, у якому це може зробити жито.

Дане твердження стало основною темою Дня поля, який у вівторок 17 червня провела компанія КВС-Україна. Захід пройшов на базі господарства ТОВ Вега Агро, що в Житомирській області (Брусилівський р-н, с. Осівці).

День поля зібрав фермерів з Полісся, які ставлять перед собою мету – забезпечити всю Україну, і навіть світ!, житнім зерном. Вони вважають, що жито – це саме та культура, яка найбільше підходить для їхніх бідних піщаних земель, адже на таких землях жито здатне приносити прибутки!

Гості зібрались в приміщенні, де спеціалісти компанії КВС розповіли присутнім про селекцію жита, про гібриди жита які представлені в Україні, про переваги цих гібридів над звичайним популяційним житом. Для багатьох гостей стало великим відкриттям те, що гібридне жито КВС може використовуватись як на солод, так і для годівлі свиней і ВРХ. Європейський досвід демонструє що годівля свиней і ВРХ житом значно знижує собівартість виробництва, при цьому жодним чином не впливає на якісні показники виготовленої продукції.

Потім учасники переїхали на поле, де подивились на товарні посіви житаПікассов полі, а також на демо-ділянку, на якій були висіяні 3 нових гібриди (Бразетто,Гуттіно,Паллацо). Традиційно День поля завершився обідом, на якому були підведені підсумки проведеного заходу.

Запрошуємо вас відвідати наші іншіДні поляпо житу.

До зустрічі вполі!

День поля по гібридному житу на Поліссі

День поля по гібридному житу на Поліссі


KWS