KWS

14.06.2014 День поля у Великих Сорочинцях

Серія Днів поля по зерновим культурам компанії КВС-Україна триває.

У суботу, 14 червня 2014 року, демоцентр компаніїБАСФу Великих Сорочинцях (Полтавська обл.), який базується на полях господарства АОПП Великосорочинське, приймав працівників аграрних компаній зі всієї Полтавщини. День поля був присвячений сої та зерновим культурам. Компанія БАСФ продемонструвала дію своїх препаратів на вищенаведених культурах різної селекції.

Гостей Дня поля було розділено на три групи, які почерзі відвідували одну з трьох ділянок цього демоцентру:

  • посіви сої
  • посіви зернових культур
  • огляд інших ділянок агро-центру БАСФ.

Гостям Дня поля також було презентовано та показано в роботі найсучасніший оприскувач.

На ділянці зернових культур були висіяні сорти та гібриди чотирьох селекційних компаній, в тому числі і селекції KWS. Представники компанії КВС-Україна презентували гостям заходу чотири гібриди озимого жита ( Бразетто , Гуттіно , Палаццо та Пікассо ), сорт ярої пшениці КВС Шірокко , сорт ярого ячменю КВС Алісіана та сорт озимої пшениці Кубус . Представники компанії БАСФ розповіли про систему захисту зернових культур та особливості використання їх препаратів в природньо- кліматичних умовах Полтавщини.

На даних посівах особливо виділялось гібридне жито КВС, що було відмічено багатьма гостями Дня поля. Жита з таким потенціалом урожайності українські аграрії ще не бачили!

Щоб побачити посіви наших зернових культур, завітайте на один із багаточисельнихДнів поляякі ми проведемо протягом наступних двох тижнів різних регіонах України.

До зустрічі у полі!

День поля у Великих Сорочинцях.

День поля у Великих Сорочинцях


KWS