KWS

12.06.2014 День поля на Рівненщині

12 червня, в четвер, відбулося відкриття демо-центру компаніїБАСФ Т.О.В.на Західній Україні.

12 червня, в четвер, відбулося відкриття демо-центру компаніїБАСФ Т.О.В.на Західній Україні. Даний центр створений на базі провідного господарства Західної України —ТОВ Агролан-Крупець.

На полях демонстраційної станції зібрались більше 50 сільськогосподарських виробників Рівненщини та Львівщини, які мали змогу ознайомитись з новими продуктами компанії БАСФ, побачити різницю у використанні різних систем захисту культур, та познайомитись з сортами та гібридами зернових культур, сої та цукрових буряків різних селекційних компаній.День поля розпочався з привітального слова директора ТОВ Агролан-Крупець Варфалюка Володимира Олександровича, головного агронома господарства Мирончука Олександра Володимировича та менеджера відділу технічної підтримкикомпанії БАСФ Мохель Олени, яка власне і відповідає за всі досліди на цьому полі.

Після привітальних слів всі гості перейшли до огляду гібридів та різних систем захисту культур. Компанія КВС-Українапрезентувала гостям заходу цілу низку продуктів:

На полях демо-центру висіяна всялінійка гібридів кукурудзиселекції KWS. Ми запрошуємо усіх бажаючих відвідувати демо-поле БАСФ протягом усього сезонуаби ближче познайомитись з нашими гібридами кукурудзи. У вересні компанія БАСФ буде проводити День поля із збиранням кукурудзи селекціїKWSта інших селекційних компаній. Інформаціюстосовно дати проведення цього захисту ми опублікуємо на нашому сайті пізніше.

Традиційний, по завершенні Дня поля, обід супроводжували народні українські пісні у виконані місцевого народного ансамблю.

Компанія КВС висловлює подяку компанії БАСФ та господарству Агролан-Крупець за вдало організований День поля.

Запрошуємо усіх відвідати демо центр БАСФ наЗахідній Україні!

Запрошуємо Вас відвідати нашіДні поляв інших регіонах!

До зустрічі у полі!

День поля на Рівненщині

День поля на Рівненщині

День поля на Рівненщині

День поля на Рівненщині

День поля на Рівненщині

День поля на Рівненщині


KWS