KWS

12.06.2014 День поля озимого ріпаку на Дніпропетровщині!

11 червня компанія КВС-Україна прийняла участь в черговому Дні поля, що відбувся в с. Привільне.

11 червня компаніяКВС-Українаприйняла участь в черговому Дні поля, що відбувся в с. Привільне, на Дніпропетровщині. Організатором заходу була компаніяБАСФ Т.О. В.

В господарстві СФГ Нива-1, на базі якого проходив захід, була висіяна лінійка гібридів озимого ріпаку різних насіннєвих компаній за технології ноу-тілл. Тому бажаючих ознайомитись з особливостями вирощування гібридів озимого ріпаку за цієїю технологією,та зсистемою захисту компанії БАСФ,було чимало. Звичайно, кожнатехнологіявирощування має свої за і проти, але в умовах недостатнього зволоження потрібно експериментувати і знаходити альтернативу, щоб досягти бажаного результату.

День поля розпочався з реєстрації учасників, привітальних слів керівника господарства та представників компанії БАСФ. Гості заходу отримали інформаціюяк про можливі системи захисту, так і про основні характеристики гібридів,в тому числі йселекції KWS. Кожен відвідувачмав можливість оцінити потенціал гібридів озимого ріпаку за даних умов вирощування.Компанія КВС-Україна була представлена гібридами озимого ріпаку Тассіло та Триангель . Під часпрезентації гібридів селекції KWS сільгоспвиробників та співробітниківдистриб’юторських компаній БізонТех та "Українська аграрно-хімічна компанія" зацікавили нові зареєстровані гібриди озимого ріпаку Туран та Травіата . Більшість запитань була проособливість нових гібридів, адже Туран та Травіата відносяться до нового покоління гібридів селекції KWS, які характеризуються високим потенціалом врожайності, зимо- та морозостійкості,та вже встигли себе гарно зарекомендувати на європейському ринку.

День поля закінчився спільним обідом.

Ми щиро вдячні компанії БАСФ Т.О.В за вдало організований День поля та надану можливість продемонструвати аграріям Дніпропетровщини надбання вгалузі селекціїкомпанії KWS.

Запрошуємо Вас відвідати нашіДні поляв інших регіонах!

Матеріал для вас підготували

Реєстрація учасників Дня поля

Реєстрація учасників Дня поля

Реєстрація учасників Дня поля

Реєстрація учасників Дня поля

Система захисту озимого ріпаку від БАСФ

Озимий ріпак Триангель

Озимий ріпак Триангель

Розмір стручків Триангеля

Презентація системи захисту ріпаку від БАСФ

Вирощування ріпаку за технологіі "Ноу-тілл"


KWS