KWS

04.06.2014 Сезон Днів поля KWS-2014 розпочато!

3 червня компанія КВС-Україна прийняла участь в масштабному Дні поляна Хмельниччині.

3 червня компаніяКВС-Українаприйняла участь в масштабному Дні поля, що відбувся в с. Оринин, на Хмельниччині. Даний захід був організований компанієюБАСФ Т.О.Вна базі господарства ТОВ Гарант.

Традиційно День поля розпочався з реєстрації учасників, привітальних слів керівника господарства Комарніцького Олега Володимировича та менеджера з технічної підтримки компанії БАСФ Михайла Федорука.

Гості заходу, керівники господарств та агрономи вкотре відвідують такі практичні семінари. Вони чудово розуміють, що за новинками потрібно слідкувати, а розкрити генетичний потенціал насіння можна тільки з дотриманням технології та інтегрованої системи захисту. Більш ніж 80 гостей заходу мали змогу на власні очі побачити потенціал найкращих для цього регіону гібридів як селекції KWS так і інших насіннєвих фірм та систему захисту БАСФ.

КомпаніяКВС-Українабула представлена гібридами ярого ріпакуДжеррітаДжером, гібридом озимого ріпакуТассіло, а також сортами зернових культур: ярим ячменемКВС Алісіана, озимою пшеницеюКубуста озимим ячменемВінтмальт.Відвідувачі мали можливість минулого року переконатись в потенціалі гібридів ярого ріпаку селекції KWS Джеррі та Джером ,отримавши понад 3 т/га врожаю.Зернові культури на полі мали відмінний вигляд, тож відвідувачі чекають від цих посівів високої врожайності.

Поряд із гібридами ріпаку розміщено посіви соняшнику КВС Гелія 06 .

Традиційно День поля закінчився смачним обідом, де водночас проходив розіграш подарунків.

Ми щиро вдячні компанії БАСФ Т.О.В за вдало організований День поля та надану можливість продемонструвати аграріям Хмельниччини свої надбання в галузі селекції зернових та олійних культур!

Ми завжди відкриті до спілкування та запрошуємо Вас відвідати наші Дні поля. Інформацію щодо проведення Дня поля в Вашому регіоні дивітьсятут.

День поля в ТОВ "Гарант". Реєстрація

Гібрид ярого ріпаку "Джером"

Гібрид ярого ріпаку "Джеррі"

Гібрид озимого ріпаку "Тассіло"

Гібрид озимого ріпаку "Тассіло", кількість стручків

Озима пшениця "Кубус"

Ярий ячмінь КВС Алісіана

Соняшник "КВС Гелія 06"


KWS