KWS

15.05.2014 Національний День Свиноферми на Хмельниччині

14 травня на Хмельниччині відбувсяНаціональний День Свиноферми.

14 травня 2014 року компаніяDYKUN, за підтримкиАсоціації Свинарів України, провела Національний День Свиноферми. Ця подія відбулась на базі господарства ТОВ Камчатка (Хмельницька обл., Ізяславський р-н, с. Радошівка). Компанія КВС-Україна, як постачальник насіння жита для годівлі свиней, виступила спонсором цього заходу.

ТОВКамчатка - одне з провідних господарств на Західній Україні. У власності господарства знаходиться 4000 га землі, діючий свинокомплекс (розрахований на 15,5 тис. товарних поросят на рік),та завершуєтьсябудівництво другої черги свинокомплексуу зв’язку зі збільшенням поголів’я свиней.

Основні показники діючого свинокомплексу (репродуктор і дорощування):

  • Кількість свиноматок – 600 шт
  • Відсоток заплідненості – 86%
  • Кількість відлучених поросят на свиноматку на рік – 28,2 гол.
  • Вага при відлученні (24-ий день) – 7,3 кг
  • Середньодобові прирости на дорощуванні – 460 г

Розпочався День Свиноферми із привітального слова заступника Міністра аграрної політики та продовольства України Андрія Євгеновича Дикуна, який розповів про актуальні проблеми усього аграрного сектору України та виробників свинини зокрема. Пленарна частина продовжилася виступами заступника директора ТОВ Камчатка Руслана Писаренка, голови Асоціації свинарів України Артура Лози та інших партнерів.

Після пленарної частини усі гості, а саме власники, директори, зоотехніки та інші представники провідних свиноферм України відвідали свинокомплекс Камчатки, де виробники мали змогу на власні очі побачити як відбувається будівництво свинокомплексу, які технології використовуються при будівництві, які інновації були тут впроваджені.

Для усіх без виключення виробників свинини критично важливим є зниження собівартості продукції. І компанія КВС пропонує ефективний засіб зниження собівартості корму – гібридне жито. Жито – це більш дешева альтернатива пшениці для використанні у годівлі. Гібридне жито КВС – це простий спосіб зменшити собівартість виробництва кінцевого продукту!

На Дні Свиноферми представники компанії КВС інформували гостей про нові гібриди жита власної селекції та ділились європейським досвідом використання жита в годівлі свиней та ВРХ.

Компанія КВС-Україна висловлює вдячність керівництву ТОВ Камчатка за надану можливість провести День Свиноферми та компанії DYKUN за вдало організований захід!

Національний День Свиноферми, 12.05.2014

Національний День Свиноферми, 12.05.2014

Національний День Свиноферми, 12.05.2014

Національний День Свиноферми, 12.05.2014

Національний День Свиноферми, 12.05.2014

Національний День Свиноферми, 12.05.2014


KWS