KWS

7.03.2014 Стан посівів озимого ріпаку після зими

Читайте прооглядстану посівів озимого ріпаку після зими на Черкащині.

Як ми й обіцяли, регіональна команда агрономів-консультантів компанії "КВС-Україна" продовжує проводити спостереження за посівами озимого ріпаку. Із Західної частини України ми поступово перемістились в Центральну її частину а саме — в Черкаську область. Згідно статистичних даних, площі під посівами озимого ріпаку в даній області знаходяться на рівні 45 тис. га та посідають 10 місце по Україні.

Оскільки погодні умови істотно відрізняються не тільки між регіонами, але й в межах області, відповідно, реакція рослин є різною, що вцілому впливає на їх перезимівлю.Станом на 6 березня 2014 року було обстежено посіви озимого ріпаку в ТОВ Дукра Агро Черкаської обл., Маньківського р-ну, с. Поташ. В даному господарстві було висіяно чотири гібриди озимого ріпаку селекції KWS, а саме: Туран, Травіата, Триангель та Тассіло. Обліки та спостереження проведені агроном-консультантом Олександром Гріщенком.

Туран. Густота стояння 48-50 рослин на 1 м2

Товщина кореневої шийки – 1,3 см

Травіта. Густота стояння 45-48 рослин на 1 м2

Товщина кореневої шийки – 1,3 см

Триангель. Густота стояння 48-50 рослин на 1 м2

Товщина кореневої шийки – 1,1 см

Тассіло. Густота стояння 45-48 рослин на 1 м2

Товщина кореневої шийки – 1,1 см


	<p>
		<span style="text-align: justify;">Спостерігається часткове пошкодження нижніх листків приморозками. Рослин, які б випали в посівах кожного окремо взятого гібриду, не має. Тобто, вони 100% перезимували. Даний факт підтверджують загальні фото кожного з перелічених гібридів та відібрані рослини з метою детального їх огляду.</span>
	</p>

Спостерігається часткове пошкодження нижніх листків приморозками. Рослин, які б випали в посівах кожного окремо взятого гібриду, не має. Тобто, вони 100% перезимували. Даний факт підтверджують загальні фото кожного з перелічених гібридів та відібрані рослини з метою детального їх огляду.

Поперечний розріз рослин свідчить, що конус наростання не пошкоджений


	<p style="margin: 0cm 0cm 0.0001pt; line-height: 18.3999996185303px;">
		<span style="text-indent: 35.45pt;">Щодо весняного підживлення – буквально декілька днів назад було внесено сульфат амонію в кількості 300 кг/га.</span>
	</p>
	<div></div>

Щодо весняного підживлення – буквально декілька днів назад було внесено сульфат амонію в кількості 300 кг/га.


KWS