KWS

16.10.2013 Фестиваль кукурудзи на Буковині

Читайте про "Фестиваль кукурузи" на Буковині!

16 жовтня компанія КВС-Україна прийняла участь у фестивалі кукурудзи на Буковині, який був організований на полях товариства "Колосок - 1" (с. Валява, Кіцманський район). Формат проведення цього заходу передбачав показовий обмолот гібридів кукурудзи з визначенням вологості та врожайності гібридів. Для КВС-Україна це традиційний формат проведення Днів поля, адже вже третій рік поспіль компанія самостійно, або за участю партнерів, організовує та приймає участь у таких заходах у різних областях по всій території України.

Фестиваль кукурудзи розпочався із привітальних слів керівника господарства Івасюка Володимира Денисовича, який привітав гостей і організаторів заходу, побажав усім здоров’я та стабільних врожаїв.Також він розповів про виробничі здобутки та перспективи розвитку господарства.

Не дивлячись на те, що посіви на даному полі були сильно пошкоджені градом на весні, до уваги сільгоспвиробникам представили 130 гібридів кукурудзи селекції різних компаній. Із всього представленого різноманіття представниками компанії ТОВ КВС-Україна було продемонстровано 12 високоврожайних гібридів кукурудзи:від гібриду Рональдініо (ФАО 210) до гібриду Каріфолс (ФАО 380). Це продукти, які придатні як для інтенсивних так і енергозберігаючих технологій вирощування. Фактичний потенціал урожайності зерна гібридів становить від 11 до 17 т/га.

За словами гостей заходу, такі семінари - цегарна нагода побачити на власні очі розвиток різних гібридів, познайомитись з новинками у селекції кукурудзи і переконатися у їх ефективності, а для фірм-виробників насіння - можливість ще раз представити свою продукцію споживачам, почути їхні відгуки та побажання. Після презентації гібридів та збору врожаю, прямо на полі усі зібрались за обіднім столом, де окрім усіляких традиційних українських страв, гості мали змогу поласувати справжнім буковинським баношем!

Реєстрація

Фестиваль кукурудзи на Чернівеччині, 16.10.2013

Фестиваль кукурудзи на Чернівеччині, 16.10.2013

Фестиваль кукурудзи на Чернівеччині, 16.10.2013

Фестиваль кукурудзи на Чернівеччині, 16.10.2013


KWS