KWS

10.10.2013 День поля в ТОВ "Віскар Агро"

Читайте про день поля з обмолотом в ТОВ "Віскар Агро", що на Київщині.

10 жовтня у ТОВ Віскар Агро, яке знаходиться у с. Великі Прицьки, Київської області, КВС-Україна провела черговий День поля з обмолотом гібридів кукурудзи. Захід відбувся за підтримки нашого офіційного партнера, дистриб’юторської компанії ТОВ Агро Експерт. Також, в даному заході взяла участь компанія Байєр, яка забезпечила захист посівів від бур’янів та компанія БТУ-Центр, яка займається виробництвом біопрепаратів для аграрної сфери: біодеструктори стерні, біополімери, премікси, прилипачі тощо.

Проведення Дня поля у ТОВ Віскар Агро стає для нас традицією, так як це вже другий захід на базі даного господарства. Керівництво завжди йде назустріч у проведенні таких заходів і забезпечує професійний підхід до технології вирощування як на промислових площах, так і на демо ділянці. Саме тому, показники які отримані на демо максимально наближені до показників урожайності у промислових посівах. Нерідко у виробничих посівах ці показники вищі, що і відзначив керівник ТОВ Віскар Агро Баранівський Василь Дмитрович. Також з вітальним словом виступив директор ТОВ Агро Експерт Наріжний Віталій Григорович, регіональний представник компанії Байєр Бажин Олександр Григорович та заступник директора ТОВ БТУ-Центр Юрченко Тетяна Олексіївна. Всі побажали високих врожаїв і гарних прибутків аграріям.

Після всього сказано перейшли до характеристики гібридів і безпосередньо до визначення урожайності шляхом зважування. На даній демо ділянці було представлено 14 гібридів з ФАО 210-370 урожайність яких становила на рівні 8,7-11,7 т/га у перерахунку на 14% вологість. Такі результати отриманні при вирощуванні по попереднику соя і удобренні N123P19K19.

Лідером по урожайності виявися гібрид КВС 6471 – 11,7 т/га. Це новий гібрид з ФАО 340, який володіє дуже високим потенціалом урожайності і швидким темпом вологовіддачі. Друге місце зайняв КВС 381 – 11,0 т/га, який завжди потрапляє у п’ятірку кращих гібридів за урожайністю завдяки високій пластичності до умов вирощування та високого потенціалу – 16 т/га. Гібрид подвійного напрямку використання (зерно/силос) Рональдініо зайняв третю позицію з урожайністю 10,7 т/га.

В цілому хочеться відмітити тенденцію яку ми спостерігаємо в цьому році. Ранньостиглі і середньоранні гібриди показують урожайність на рівні середньостиглих і середньопізніх. Все це тому, що в цьому році були не досить сприятливі умови (пізні строки сівби, низькі нічні температури) для розвитку гібридів з більш пізнім ФАО і тому, вони не відкрили свого максимального потенціалу урожайності.

Компанія КВС продовжує проводити показові обмолоти гібридів кукурудзи. Інформацію стосовно проведення Дня поля у Вашому регіоні дивітьсятут. Перед відвіданням наших заходів, будь ласка, телефонуйте контактним особам, адже у зв’язку з несприятливими погодними умовами дати проведення Днів поля можуть змінюватись.

До зустрічі у полі!

День поля ТОВ "Віскар Агро" 10.10.2013

День поля ТОВ "Віскар Агро" 10.10.2013

День поля ТОВ "Віскар Агро" 10.10.2013

День поля ТОВ "Віскар Агро" 10.10.2013

День поля ТОВ "Віскар Агро" 10.10.2013

День поля ТОВ "Віскар Агро" 10.10.2013

День поля ТОВ "Віскар Агро" 10.10.2013

День поля ТОВ "Віскар Агро" 10.10.2013

День поля ТОВ "Віскар Агро" 10.10.2013


KWS