KWS

8.10.2013 Семінар по зрошенню цукрових буряків в НімАЦ

"КВС – Ваш експерт з насіння"

КВС – Ваш експерт з насіння (с). У цьому рекламному слогані –вся суть роботи нашої компанії. Ми –спеціалістиз насіння, але ми чудово розуміємо, що насіння – це лише частина технології. Саме тому окрім якісного посівного матеріалу, ми надаємо нашим клієнтам та партнерам консультації, якідають можливістьповністю розкрити потенціал наших гібридів.

Нестабільні погодні умови та нестабільна ситуація на ринку цукру в Україні спонукає аграріїв шукати більш ефективні технології вирощування цукрового буряку. І саме тому все більше українських буряківників замислюються над вирощуванням цієї культури на зрошенні. Але, на жаль, найбільшою проблемою для таких аграріїв є відсутність досвіду в організації зрошення.

Компанія KWSзавжди намагається бути у тісному діалозі з фермерами. Ми прислухаємось до проблем клієнтів та намагаємось допомогти їх вирішити. KWS– це глобальна компанія, яка працює у більш ніж 70 країнах по всьому світу. Така міжнародна присутність компанії дозволяє нам використовувати знання та досвід наших колег з інших країн. Саме тому компанія КВС-Україна, за чисельними запитами наших клієнтів та партнерів, вирішила організувати семінар, на якому наші зарубіжні колеги змогли б поділитись власним досвідом вирощування цукрових буряків на зрошенні, дати рекомендації українським колегам та відповісти на їх запитання.

Семінар відбувся 8 жовтня у Німецькому аграрному центрі. Доповідачами на семінарі виступили:

  • Сантьяго Бланко, AIMCRA (Іспанія) розповів про важливість поливу цукрового буряку та методику калькуляції необхідної кількості поливу в залежності від погодних умов конкретного регіону
  • Ніколас Віланд, (KWS) поділився досвідом вирощування цукрового буряку у Чилі, який, до речі, як і в Іспанії, без поливу там взагалі не росте, та надав українським аграріям методику підрахунку ефективності застосування крапельного зрошення у господарстві
  • Готфрід Пессл, засновник компанії Pessl Instruments GmbH, розповів про можливості метеостанцій власного виробництва та про перспективні розробки в цій галузі
  • Сем Хайдар, Lindsay, представник найбільшої в світі компанії, що виробляє техніку для крапельного зрошення, презентував асортиментний ряд компанії та розповів про способи розрахунку необхідної кількості води для поливу.

В кінці доповідей був організований круглий стіл, під час якого усі охочі задавали гостям запитання. На всі питання були дані професійні відповіді, які, ми маємо надію, допоможуть нашим аграріям прийняти вірне рішення.

КВС-Україна дякує усім доповідачам семінару, адже ми отримали безцінний досвід. Це було дійсно дуже цікаво. Без перебільшення можна сказати, що семінар подібного рівня щодо зрошення цукрових буряків – перший в Україні.І намприємно, що саме ми, КВС-Україна, змогли його організувати.

КВС-Україна буде і надалі продовжувати проводити навчання аграріїв, адже сільське господарство не стоїть на місці, воно постійно розвивається, змінюються, і усім нам потрібно встигати за цими змінами.

Семінар по зрошенню цукрових буряків 08.10.2013


KWS