KWS

24.07.2015 Ми зібрали ГИБРІРОК!

Дізнайтесь, яку врожайність показав новий гібрид озимого ріпаку ГИБРІРОК!

24.07.2015. ЗБИРАННЯ

От і настав момент, коли можна підвести підсумки клопіткої роботи агронома, побачити результат поєднання технології вирощування, конкретних погодних умов і,звісно, потенціал обраного гібриду.

20 липня на демо-полігоні Німецького аграрного центру, що на Черкащині, (Маньківський р-н, с. Роги) заучасті агронома господарства ТОВ "Дукра-Агро"та представників компанії "КВС-Україна"було проведено збирання озимого ріпаку селекції KWS.Протягом вегетаційного періоду на нашому сайтіми висвітлювалиосновнімоменти вирощування озимого ріпаку на даномуполі з метоюпоказатидосягнення наших селекціонерів. Також, під час проведення Дня поля, аграрії змогли на власні очіпереконатися в перевагах гібридів озимого ріпаку селекції KWS.

В однакових умовах вирощування провелипорівняння двох гібридів:давно відомийТРИАНГЕЛЬ, який характеризується підвищеною зимо-,морозостійкістю істабільністю врожаю, та новинку, яка з’явилась у портфоліо КВС-Україна – гібридГИБРІРОК. Не можна сказати, що одингібрид є гірший за інший. Цебуде не доречно, оскільки існують різні умови вирощування, різні підходи до технології, обробітку грунту, що, всвою чергу впливаєна вибір гібриду та кінцевий результат.

Отже, за результатами обліку врожайності двох гібридів –ТРИАНГЕЛЬтаГИБРІРОК, миотримали такіпоказники:

Урожайність вказана за вологості 7%.

Фактична ж вологість на момент збирання була зафіксована на позначці 8%. Десикація та склеювання стручків на даному полі не проводились.

Прибавка в одну тону – це показник, і пояснення цьому просте: селекційний процес не стоїть на місці!


KWS