KWS

30.10.2014 Компанія "КВС-Україна" підтримала конкурс "Молодий агроном-2014"

30 жовтня 2014 року на виставці "ІнтерАГРО-2014" було вручено призи переможцям конкурсу "Кращий молодий агроном-2014", що з року в рік організовує журнал "Agroexpert".

Переможцями конкурсу стали:

  • Сачук Василь Вікторович, СГ "Дружба", м. Чуднів Житомирська обл.,
  • Великий Андрій Ярославовоич, ТОВ "ВАМ АГРО", Жовківський р-н Львівська обл.,
  • Радько Валентин Олексійович, Кіровоградська область
  • Мигловець Олександр Петрович, аспірант НУБіП.

Компанія "КВС-Україна"з радістю відгукнулась на пропозицію журналупідтримати цей конкурс. Адже ми розуміємо, що сучасні студенти – це наші майбутні клієнти та співробітники, тому інвестиції сьогодні – це процвітання в майбутньому. Тільки цього року "КВС-Україна" провелалекціюдля студентів агрономічного факультету НУБіП, організувала практичнийсемінардля студентів агрономічних спецальностей з усієї України, та виступилапартнеромконкурсу "Найкращі студентські ідеї для агробізнесу".

Молодий агроном

Вікторія Таран, менеджер з маркетингу відділу кукурудзи та олійних культур, від імені компанії "КВС-Україна" привітала переможців. В своєму слові вона наголосила, що в професії агронома немає випадкових людей, і тільки любов до землі та пристрасть до своєї справиробить зі спеціалістів справжніх професіоналів.

На завершення переможці отримали призи від компаній-партнерів конкурсу, зокрема, від компанії "КВС-Україна" – теплі фліски та яскраві кепки.

Ми будемо і надалі підтримувати ініціативи щодо проктів, пов'язаних з молодими спеціалістами в аграрному секторі.


KWS