KWS

23.10.2014 Візит на завод компанії KWS у Франції

13-16 жовтня 2014 року ключові клієнти компанії КВС-Україна відвідали завод

по виробництву насіння у Франції.

Завод розташований в місті Бюзе, в регіоні Аквітанія, що в95 кілометрах на південний схід від міста Бордо. Офіційне відкриття заводу відбулося в 2008 році, і сьогодні це найновіший завод компанії. Завод виробляє насіннякукурудзи,цукрових буряківтаріпаку. Директор заводу, Жеральд Ганьєт, розповів про історію створення заводу, організацію виробництва насіння, особливості кліматичної зони, в якій розташований завод. Якщо в 2008 році, коли відкрився завод, виробництво насіння здійснювалось на площі64 га, то зараз – вже на 30 000 га. Компанія має 220 гібридів кукурудзи в виробництві та виробляє 5,8 млн. посівних одиниць в рік!

Треба зауважити, що посівна площакукурудзиу Франції складає 3 млн. га. Риноккукурудзиподілений навпіл: 51% вирощується на зерно, та 49% - на силос. Компанія KWS France – одна з лідерів французького ринку: №2 в зерновому сегменті та №3 – в силосному. До речі, минулого року продажі KWS у Франції склали 1 млн. мішків насіннякукурудзи!

Дуже цікаво було дізнатися, що 45% всього насінняцукрових буряківкомпанія KWS вирощує у Франції (решту – 55% в Італії). Але все насіння доробляється в Німеччині, на заводі в м. Айнбек.

Також цікаво було цікаво дізнатись, що насінняріпаку, зібране в червні, вже в вересні потрапляє до наших клієнтів та висівається в промислові посіви на поля.

Пан Жеральд наголосив, що не дивлячись на загальноприйняті норми, просторова ізоляція в KWS при вирощуванні насіннякукурудзискладає 300 метрів, аріпакутацукрових буряків– понад 1 та 1,5 кмвідповідно. Отже, генетична чистота насіння сягає 98%.

Для нас та наших гостей було несподівано дізнатися, що не дивлячись на 700 мм. опадів в рік, все насіння вирощуються на іригації (ще додатково 300 мм.), щоб загальна сума опадів сягала 1000 мм. в рік. Саме за таких умов компанія KWS гарантує вироблення якісного насіння!

Нагадаємо, що компанія KWS відома своїми високими стандартами якості насіння:

  • Схожість — 94% (стандарт України 92%)
  • Фізична чистота — 99,5% (стандарт України 98%)
  • Маса тисячі насінини — 220-360 грамів
  • Генетична чистота — мінімум 97%

Після теоретичної частини гості мали змогу на власні очі побачити весь процес доробки насіння: від вибраковування нетипових початків до пакетування. Вразило гостей, що все насіння проходить через фотосепаратор. Оптичне око оглядає кожну насінину і те насіння яке пошкоджене –вибраковується миттєво.

Наступного дня ми відвідали французького фермера, який вирощує насіння для компанії KWS. Для наших гостей було дуже пізнавально дізнатись про організацію виробництва на французькому підприємстві. Треба відмітити, що фермерське господарство розміром 1700 га не зовсім типове для Франції. Наостанок гості залишились вражені власною машиною для видалення батьківської форми в насінницьких посівах, яку розробили та запатентували інженери цього господарства.

Ми дякуємо нашим колегам за можливість відвідати завод та нашим клієнтам за чудову компанію!

Візит на завод компанії KWS у Франції

Візит на завод компанії KWS у Франції

Процес вибракування нетипових початків

Сушарка працює на стрижнях

Золото KWS

Фотосепаратор миттєво вибраковує пошкоджене насіння

Візит на завод компанії KWS у Франції. Фото на згадку.

Машина для видалення батьківської форми в насінницьких посівах


	<p>Машина для видалення батьківської форми в насінницьких посівах - know-how французького фермера</p>

Машина для видалення батьківської форми в насінницьких посівах - know-how французького фермера

Візит до французького фермера. Фото на згадку.


KWS