KWS

09.10.2014 День поля в РОСТОК-ХОЛДИНГ

8 жовтня 2014 року відбувся черговий† День поля †з обмолотом кукурудзи.†

Захід провели на Чернігівщинні в Ічнянському районі в ПСП "Хлібороб", що входить в структуру "Росток Холдингу". Сонячна погода та позитивний настрій гостей сприяли проведенню†даного заходу. Основна мета Дня поля –†показати реальний потенціал гібридів різних насіннєвих компаній за однакових умов вирощування.

Технологія вирощування: Попередником була†кукурудза. Восени було внесено безводний аміак в нормі 100 кг/га. Під час сівби внесли нітроамофоску (N16P16K16) 180 кг/га. Сівбу провели 02.05.2014. Густота стояння на момент збирання 60 тис. га.

Все дійство проходило досить швидко:†погібридно проводили зважування, визначення вологості та перерахунок урожайності на базисну вологість. Результати урожайності коливались в межах 6,6-8,7т/га в перерахунку на базисну вологість. Найвищу врожайність сформували гібриди†КВС Амбер†та†КВС 381†по 8,7 т/га.†Матеус†за свого ФАО 190 сформував урожайність 8,5 т/га при цьому збиральна вологість становила†18,0%. Найнижчу вологість мали†Сільвініо†(ФАО 210) та†Кліфтон†(ФАО 180) 16,6-16,7%. Дані гібриди потребують мінімальних затрат на сушку або взагалі її не потребують навіть за вирощування у північних областях України.†

Під час підведення підсумків фермери відмічали, що у товарних посівах вони отримували значно вищу врожайність гібридів†кукурудзи†KWS†- 10-14 т/га. Все це,†звичайно, можливо та†залежить від технологічних нюансів. Тому,†можна розкрити генетичний потенціал†гібридів†і отримувати пристойні врожаї навіть на супіщанних грунтах.†

Компанія†КВС-Україна†висловлює подяку керівництву ПСП "Хлібороб" за†можливість розміщення даного демо†та сприянння проведення†Дня поля.

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати наступні Дні поля у вашому регіоні з графіком яких можетет ознайомитись в нашому†календарі.

До зустрічі на полях!

День поля в ПСП "Хлібороб"

День поля в ПСП "Хлібороб"

Результати врожайності кукурудзи KWS в ПСП "Хлібороб"


KWS