KWS

10.09.2014 День поля "Роксана К"

9 вересня набазі ФГ Роксана К на Вінничині відбувся День поля по кукурудзі.

9 вересня 2014 року на базі ФГ Роксана Кв с. МельниківціНемирівського р-ну, Вінницької областібуло проведеноДень поляпокукурудзіза участі компаніїКВС-Україна, дистриб’юторської компаніїСпектр-Агрота інших насіннєвих компаній. День поля відвідало більше 100 гостей. Також взаході прийняла участь районна адміністрація в особі в.о.Голови районної державної адміністрації Леська Олександра Івановича.

Захід розпочався з пленарної частини. Олександр Іванович розповів про структуру земель району, напрямки діяльності та здобутки у сфері сільського господарства. Директор ФГРоксана К Каленич Павло Євгенійович розповів про історію створення даного господарства, яке являється, в першу чергу, соціальним проектом. ФГ Роксана К— достатньо нове господарство, йому виповнилося тільки 2 роки. Але вже за ці два роки село Мельниківці відчуло руку господаря. В селі було прокладено асфальтовану дорогу, в місцевій школі відкрито хімічний клас, надані робочі місця місцевому населенню. На полях, щобули залишені тане бачили плуга протягом кількох років, вже сьогодні вирощуєтьсяозима пшеницятакукурудзаз потенціалом врожайності за 10 т/га.

Представники компаній коротко охарактеризували своюдіяльність в Україні та світі і все дійство перенеслось в поле, тому що якраз зараз є що продемонструвати накукурудзі. В цей період вона знаходиться в максимальній фазі свого розвитку. Можна чітко побачити морфологію рослини тасформований початок, який є основною метою вирощуваннякультуритазапорукою врожаю.

На демо-ділянці агроном-консультант відділу кукурудзи та олійних культур у Вінницькій області Мазуренко Олександр охарактеризував 12 гібридівкукурудзиз акцентом на урожайність у Вінницькій області. Адже такі гібриди, якКрабас,КВС Амбер,Командос,Роналдініо, вже зайняли гідне місце вструктурі господарств регіону. В минулому роцідемонструвалиурожайність в промислових посівах до 16 т/га при вологості на момент збирання22%. В ході презентації також було відмічено нові гібриди з ФАО 210СільвініотаКінесс, які являються зерновими гібридами з надзвичайно швидкою вологовіддачею, що є дуже актуальним на сьогоднішній день при високих затратах на досушування кукурудзи. Дані гібриди є новими в нашій лінійці і вони демонструють, що за допомогою правильної селекційної роботи можна досягти швидкої вологовіддачі навіть у кремнистоподібних гібридів, які раніше вважались гібридами з повільною віддачею вологи.На сьогодні для них віддати вологу до рівня 16% йнижче зовсім не є проблемою.

День поля закінчився спільним обідом та гаслами Слава Україні!

День поля "Роксана К"

День поля "Роксана К"

День поля "Роксана К"

День поля "Роксана К"

Агроном-консультан у Вінницькій області Олександр Мазуренко

День поля "Роксана К"

День поля "Роксана К"

Продукт-менеджер по кукурудзі Сергій Красновський

День поля "Роксана К"

День поля "Роксана К"

День поля "Роксана К"

День поля "Роксана К"

День поля "Роксана К"

День поля "Роксана К"

День поля "Роксана К"


KWS