KWS

13.06.2014 Семінар по насінництву пшениці в компанії Сварог

У п ’ятницю,13 червня, компанія КВС-Україна прийняла участь всемінарі по насінництву пшениці.

У п ’ятницю,13 червня 2014 року, компанія КВС-Україна прийняла участь у семінарі по насінництву пшениці, який організувала компанія Сварог на своїх дослідних полях.

Семінар розпочався з огляду демо-ділянки компанії Сварог, на якій були висіяні 70 сортів озимої пшениці, як іноземної, так і української селекції. Саме на таких ділянках спеціалісти компанії Сварог відбирають найбільш придатні до вирощування на своїх полях сорти пшениці. Усі присутні, а це більше 150 сільськогосподарських виробників Західної України, мали змогу на власні очі порівняти найкращі наразі сорти озимої пшениці та підібрати сорти для себе. Компанія КВС-Україна була представлена сортом Кубус , який компанія Сварог розмножує на своїх ділянках розмноження та реалізує сільськогосподарським виробникам регіону.Після огляду ділянок всі гості перемістились на сучасний насіннєвий завод компанії Сварог, на якому вирощене насіння доробляється та фасується у мішки та біг-беги. Гостям семінару було презентовано інноваційну технологію обробки насіння сіллю, яка підвищує якість посівного матеріалу та дозволяє збільшити врожайність озимої пшениці. Традиційно завершився семінар смачним обідом, який було організовано безпосередньо на складі насіннєвого заводу.

Наявність сорту озимої пшениціКубуснаділянках розмноження компанії Сварог свідчить про високу якість пшениці селекції КВС. Запрошуємо аграріїв на нашіДні поля,щоб на власні очі побачити цей сорт на полях України.

До зустрічі у полі!

Семінар по насінництву пшениці в компанії Сварог

Семінар по насінництву пшениці в компанії Сварог

Семінар по насінництву пшениці в компанії Сварог


KWS