KWS

08.05.2014 Ярий ячмінь КВС Алісіана на Байєр АгроАренах

Наш сорт ярого ячменю КВС-Алісіана посіяний на всіх Байєр АгроАренах!

Щороку компанія "КВС-Україна"закладає демо-ділянки зернових культур врізних регіонах України. Метою таких посівів є поглиблене вивчення наших продуктів для надання оптимальних рекомендацій аграріям стосовно їх вирощування в конкретних грунтово-кліматичних умовах. У закладанні демо-дослідів компанія "КВС-Україна" активно співпрацює з хімічними компаніями. Так, наш сорт ярого ячменю КВС Алісіана посіяний на всіх АгроАренах компанії "Байєр".

КВС Алісіана –високопродуктивний сорт інтенсивного типу, що за сприятливих умов здатен давати урожай до 8 т/га. Характеризується високими якісними показниками для виготовлення комбікормів. Рослини низькорослі, високостійкі до вилягання та осипання. Сорт відрізняється підвищеною посухостійкістю та стійкістю до хвороб, зокрема сажки та борошнистої роси. Рекомендований для вирощування у всіх ґрунтово-кліматичних зонах. Детальну характеристику сорту можна знайтитут.

Запрошуємо Вас відвідати Байєр АгроАрени та особисто ознайомитись з перевагами сорту КВС Алісіана. Перед візитом просимо Вас зв’язатись зрегіональним менеджером КВС-Українаабо з відповідальною особою на АгроАрені.

Список АгроАрен, їх розташування та контакти відповідальних осіб можна знайти за посиланням тут.

До зустрічі!


KWS