KWS

03.04.2014 Нові виклики перед виробництвом насіння KWS в Україні

Дружня команда відділу виробництва "КВС-Україна"
Дружня команда відділу виробництва "КВС-Україна"

Читайте про цілі та завдання перед нашою командою виробництва.

Виробництво насіння кукурудзи та соняшникує однією із основних сфер діяльності компанії КВС-Україна. Ми виробляємо насіння врегіоні для регіону. Виробництво насіння компанією KWS розпочато в Україні ще в далекому 1998 році. Тобто вже 16 років KWS виробляє насіння в Україні. На сьогоднішній день 70% проданого насіння — українського виробництва! Ми пишаємось цим та дякуємо українським аграріям за високу довіру!

Компанія KWS — це компанія, яка в своїй діяльності притримується політики інтенсивного розвитку виробництва. Найважливішим аспектом роботи для нас є ефективність виробництва, поєднана зі стабільним якісним контролем. Є прекрасне українське прислів’я: Велике дерево поволі росте. Тобто політики множення гектарів ми не дотримуємось, оскільки при цьому контроль за виробництвом зменшується, що веде за собою падіння якості насіння.

Одним із чинників у підвищенні рівня роботи вцілому є проведення колективних зустрічей відділу виробництва кукурудзи та олійних культур ТОВ КВС-Україна. Це дає можливість обмінюватися досвідом та аналізувати виробничий процес, що дає нам можливість розвиватися.Так, в березні 2014 року було проведено чергову зустріч щодо виробництва насіння у місті Лева.На зустрічі були присутні всі члени дружної команди виробництва насіння кукурудзи ТОВ КВС-Україна. В першу чергу були підведені підсумки роботи сезону 2013 року. Можна з впевненістю сказати, що не дивлячись на складність сезону, команда змогла виконати поставлені цілі як в якісній, так і в кількісній складовій. Хотілося б зауважити, що якість насіння для нас є основою. Компанія KWS має свої стандарти якості для насіння кукурудзи:

  • Схожість — 94% (стандарт України 92%)
  • Фізична чистота — 99,5% (стандарт України 98%)
  • Маса тисячі насінин— 220-360 грамів
  • Генетична чистота — мінімум 97%

Одним із перших постало питання готовності як господарств так і команди компанії КВС-Україна до нових викликів 2014 року. В першу чергу обговорили стан підготовки ґрунту та внесення добрив під виробничі посіви. Також важливим є й аналіз попередників при виробництві насіння кукурудзи. Обговорювалося питання щодо посівної кампанії, адже від якісного посіву залежить якість насіння вцілому. Вирівняні, дружні сходи дають можливість використовувати механічні агрегати для видалення волоті, що, в свою чергу, покращує рівень контролю на полі при цвітінні та позитивно впливає на рівень запиленості. Гострим було обговорення збирання врожаю насіння, адже всі пам’ятають, яким був вересень, й наскільки нелегко було працювати. Але тільки завдяки злагодженій, командній роботі нам вдалося досягти відповідності насіння, виробленого в Україні, всім внутрішнім стандартам компанії KWS.

В цьому році, починаючи від посіву та закінчуючи доробкою насіння, ми будемо інформувати вас про поточний стан виробництва протягом року.

А поки дружня команда виробництва насіння відділу виробницва насіння кукурудзи бажає вам вдалої посівної!


KWS