KWS

3.02.2014 Соняшник від KWS — гібриди, перевірені часом!

Соняшник відіграє провідну роль у виробництві продуктів харчування та кормів.

Соняшник, як високоенергетична продовольча культура, відіграє провідну роль у виробництві продуктів харчування та кормів. Його частка у загальному виробництві олійних культур становить майже 70%. Але, попри досить значний попит та високу ціну, із-за низької врожайності аграрії не мають великих прибутків.

Зазвичай, сільськогосподарські виробники планують отримати урожайність насіння соняшнику понад 3,0 т/га. Але, в силу певних причин, перетнути цей рубіж вдається не всім. Для багатьох такий показник є недосяжним, і причин на це декілька: надмірне зростання посівних площ, порушення сівозмін і технології вирощування, низька якість насіння, фітотоксичний вплив гербіцидів, тощо.

Одним з напрямків вирішення проблеми є вирощування високоврожайних, адаптованих до умов континентального клімату, високоолійних гібридів соняшнику, які поєднують в собі скоростиглість, посухостійкість, стійкість до вилягання, осипання та хвороб. Згідно результатів досліджень, вплив гібридів на врожайність складає 35%, що ще раз підтверджує: особливу увагу потрібно звертати на гібрид!

На сьогоднішній день ТОВ КВС-Україна пропонує два гібриди соняшнику: КВС Гелія 06 та Ендуро. Це стабільні гібриди з високим потенціалом урожайності, вмістом олії до 52% та перевірені часом (більш детальний опис дивітьсятут).

Результати урожайності 2013 року показують високу стабільність гібридів соняшнику КВС Гелія 06 та Ендуро. Якщо проаналізувати показники урожайності гібриду КВС Гелія 06, то вони коливались в межах від 2,6 до 3,4 т/га. Рис.1-2.

Відповідно у гібриду Ендуро урожайність становила 2,1 – 4,2 т/га, (в перерахунку на базисну вологість 7%). Незначне коливання залежало від регіону (ґрунтово-кліматичних умов), різних систем обробітку ґрунту, строків посіву, систем захисту та забезпечення елементами живлення рослин. Всі ці фактори мали вплив на проходження фази цвітіння.

Для отримання максимальних показників урожайності потрібно керуватись власним досвідом та консультаціями наших спеціалістів. Звернувшись до нас, Ви завжди можете розраховувати на кваліфіковану пораду. Це, в свою чергу, допоможе розкрити максимальний потенціал наших гібридів, отримати стабільно високі врожаї та стабільний прибуток.

Бажаємо Вам гарного сезону!

Рис. 1. Врожайність Ендуро, 2013 рік

Рис. 2. Врожайність КВС Гелія 06, 2013 рік


KWS