KWS
   
 

Цукровий буряк, стійкий до ALS-гербіциду, отримав ім'я

Технологія з контролю бур’янів у посівах цукрових буряків, розроблена спільно «KWS SAAT SE» та «Bayer CropScience» отримала свою назву. Дана система базується на спеціальних гербіцидах на основі інгібіторів ацетолактатсинтази (ALS) та гібридах цукрового буряка, стійкого до гербіцидів-інгібіторів ацетолактатсинтази (ALS-інгібітора). Нова інноваційна система вийде на ринок ЄС в 2018 році під назвою CONVISO® SMART.

CONVISO® SMART це технологія, орієнтована на майбутнє, що базується на створених звичайними методами селекції гібридах цукрових буряків, які стійкі (толерантні) до гербіцидів-інгібіторів ацетолактатсинтази  (ALS), що характеризуються широким спектром контролю широколистих і злакових бур'янів. Гербіцид від «Bayer CropScience» та ALS-гібриди цукрових буряків, розроблені KWS, взаємодіють один з одним. Дана система пропонує практично повний захист культурі від бур’янів протягом вегетаційного періоду. Таким чином, у майбутньому фермери будуть мати можливість до простішого, більш гнучкішого та ефективнішого вирощування цукрових буряків. Використовуючи CONVISO® SMART, фермери зможуть контролювати бур’яни та знизити їх шкодочинність застосовуючи менші кількості активних речовин за рідшої частоти їх застосування.

Йорг Еллманнс, Керівник підрозділу стратегії та управління портфоліо гербіцидів «Bayer CropScience»: “Новий гербіцид буде запущений у серійне виробництво під назвою CONVISO®. Реєстраційний пакет документів був поданий до офіційних установ по всьому світу та має бути готовим до періоду впровадження у виробництво нових CONVISO® SMART гібридів”.

Д-р Пітер Хофманн, член правління KWS, додав, “Дана система – це справжня інновація у вирощуванні цукрових буряків; вона яскраво підкреслює нашу рішучість зайняти лідируючі позиції в інноваційному та технологічному розвитку”. “CONVISO® SMART – це основа для тривалої конкурентоспроможності для даної культури (цукрових буряків) на наступні десятки років та випробувань, які чекають нас попереду. Перші стійкі до ALS гербіциду гібриди мають з’явитися на Європейському ринку в 2018 році”.

Стійкість нових гібридів цукрових буряків була одержана через природню зміну ензиму, який був залучений в біосинтез основних амінокислот. Ділянки цукрового буряка з цією природньою мутацією з безпосередньо зміненим ензимом були відібрані та використовувалися для подальшого вирощування, щоб вивести гібриди CONVISO® SMART.

 

 
KWS