KWS

25.05.2015 Практичні семінари по заготівлі кормів

Протягом травня відбувся ряд практичнихсемінари по технології заготівлі кормів.

Дані семінари були організовані Аграрною школою "Дикун" на базітваринницьких господарств Черкаської, Сумської, Харківської, Полтавської та Рівненської областей.

Представники компанії "КВС-Україна"такожвзяли активну участь в данихсемінарах, акцентувавши увагу слухачів на силосних гібридах кукурудзи KWS, якісних показниках силосу та технології заготівлі силосу в цілому.

ПСП Родіна Харківської області Дворічанського району


	<p style="text-align: justify;">Поголів’я у господарстві складає 2100 голів, 850 з яких – молочне стадо.</p>
	<p></p>

Поголів’я у господарстві складає 2100 голів, 850 з яких – молочне стадо.

ПСП Родіна Харківської області Дворічанського району


	<p style="text-align: justify;">Окрім теоретичної частини,гості заходу мали можливість отримати поради, перейняти досвід господарювання та утримання ВРХ від керівника господарства Шишкунова Олега Федоровича.</p>

Окрім теоретичної частини,гості заходу мали можливість отримати поради, перейняти досвід господарювання та утримання ВРХ від керівника господарства Шишкунова Олега Федоровича.

ПСП Родіна Харківської області Дворічанського району


	<p style="text-align: justify;">Силос в цьому господарстві зоговляється на 90% згібридів кукурудзи KWS.</p>

Силос в цьому господарстві зоговляється на 90% згібридів кукурудзи KWS.

ФГ Агрофірма Базис Черкаської області Уманського р-ну


	<p style="text-align: justify;">Господарство має 300 голів дійного стада. До заготівлі кормів відносяться відповідально, з науковим підходом, прислухаються до порад фахівців. Після теоретичної частини гості заходу мали можливість ознайомитись із виробничим процесом та пересвідчитись в якості заготовленого силосу.</p>

Господарство має 300 голів дійного стада. До заготівлі кормів відносяться відповідально, з науковим підходом, прислухаються до порад фахівців. Після теоретичної частини гості заходу мали можливість ознайомитись із виробничим процесом та пересвідчитись в якості заготовленого силосу.


KWS