KWS

08.06.2015 День поля в ТОВ "Левківське"

5 червня на базі ТОВ Левківське, що на Вінниччині,представники компанії "КВС-Україна" провели практичний семінар для ріпаководів Вінниччини та Житомирщини.

5 червня на базі ТОВ Левківське, що на Вінниччині,представники компанії "КВС-Україна"Олександр Мазуренко та Анатолієм ВасильовичемНеродоюпровели практичний семінар для ріпаководів Вінниччини та Житомирщини.Зустріч пройшла в форматі цікавого діалогу. Спілкування не обмежилосьобговоренням гібридів озимого ріпаків селекції KWSТУРАН, ТРАВІАТА, ТАССІЛО, але й іншими культурами такими, як озимі зернові, кукурудзата соняшник.

Керівники та агрономи господарств відзначили додатковий сервіс від компанії "КВС-Україна", – класичнестрахуванняпосівів озимого ріпаку та акцію "Озимий дует". "Такі інструменти для нас дуже важливі, – відмітили учасникиДня поля, – Добре, що насіннєва компанія не лише продає насіння високопродуктивних гібридів ріпаку, але й приймає участь у процесі вирощування".

Ми раді бачити вас на наступних наших заходах в різних регіонах України, де ви можете побачити наші гібриди озимого ріпаку та зернові культури.


KWS