KWS

11.06.2015 День поля в ТОВ "Дніпроальянс"

10 червня компанія "КВС-Україна" прийняла участь в Дні†поля по технології вирощування озимого ріпаку.†

10 червня компанія "КВС-Україна" прийняла участь в Дні†поля по технології вирощування озимого ріпаку†на базі ТОВ "Дніпроагроальянс" на Дніпропетровщині, що організувала компанія "АДАМА" разом з насіннєвими компаніями. †

Висіяна лінійка гібридів озимого†ріпаку†KWS†та дві системи захисту дали можливість кожному з п’ятдесяти†відвідувачів†обрати для себе не лише кращі гібриди озимого†ріпаку, але й запропоновану систему захисту цієї культури.

Агроном-консультант відділу кукурудзи та олійних культур в Дніпропетровській області Микола Клименко†розповів агрономам та керівникам господарств про нові досягнення селекціонерів, гібриди озимого ріпаку†ТУРАН†та†ТРАВІАТА, які†характеризуються високим потенціалом урожайності на рівні 5-6 т/га, високою морозо- та зимостікістю, посухостійкістю, що дуже важливо в даному регіоні вирощування та стійкістю до хвороб. Гібриди†ТАССІЛО†та†ТРИАНГЕЛЬ,†які теж висіяні на цьому полі, вже гарно себе зарекомендували та добре відомі аграріям†Дніпропетровщини.†Минулого†року в агрохолдингу "Приват-Агро" урожайність гібридів†ТАССІЛО†та†ТРИАНГЕЛЬ† становила 3,5 та 3,6 т/га!

Учасники Дня поля

Озимий ріпак KWS (загальний вигляд)

ТРАВІАТА

ТРИАНГЕЛЬ


KWS