KWS

19.06.2015 День поля в АФ "Ольгопіль"

Агроном-консультант Олександр Мазуренко
Агроном-консультант Олександр Мазуренко

19 червня ми прийняли участь в Дні поля в АФ "Ольгопіль", що на Вінниччині.

На День поля завітало близько 80 гостей, серед яких були як представники компаній-дистриб’юторів так і аграрії з Вінницької та Одеської областей, а також з сусідньої Молдови.

Розпочався День поля з привітального слова директора СТОВ АФ "Ольгопіль" Каленича П.Є. Технологія вирощування озимого ріпаку в господарстві була презентована головним агроном Діхтярем І.Г.безпосередньо на полі, після чогобуло представники провідних насіннєвихкомпаній світу, серед яких і компанія "КВС-Україна",охарактеризувалисвої лінійкиозимого ріпаку.

Агроном-консультант в Вінницькій області Олександр Мазуренко та продакт-спеціаліст відділу кукурудзи та олійних культур Дмитро Ковальчук продемонстрували оновлене портфоліо гібридів озимого ріпаку селекції KWS ТУРАН, ТРАВІАТА, ТАССІЛО та ТРИАНГЕЛЬ, Програму страхування озимого ріпаку від ТОВ "КВС-Україна", а також розповіли про привабливі умови участі в акції "Озимий дует".

Після огляду матеріально-технічної бази господарства (насіннєвогозаводу), гості заходу мали можливість обговорити побачене та почуте за смачним обідом. Відео з Дня поля можна переглянути тут.

Реєстрація учасників

Олександр Мазуренко розповідає про особливості ТРИАНГЕЛЯ

ТРАВІАТА

ТРАВІАТА

ТРИАНГЕЛЬ

ТРИАНГЕЛЬ

Довжина стручка гібриду ТУРАН

Ось такий ТАССІЛО


KWS