KWS

23.06.2015 День поля в АОПП "Великосорочинське"

23 червня пройшов День поля по озимому ріпаку в АОПП "Великосорочинське", що на Полтавщині.

Організаторами виступили провідні насіннєві компанії, серед яких і ТОВ "КВС-Україна". На поле завітало близько 30 гостей, серед яких були і аграрії, і представники компаній-дистриб’юторів.

На відкритті з вітальним словом виступив директор господарстваХарченко Михайло Іванович.

Не зважаючи на те, що озимий ріпак не дуже поширена культура на Полтавщині, гості жваво цікавилисяновими гібридами та секретами технології вирощування озимог ріпаку, адже в АОПП "Великосорочинське"вже декілька років вирощують дану культуру на демополігонах, і з року в рік ріпак чудовоперезимовує та дає гарнийврожай.Наша компанія представлена тамчотирма гібридами озимого ріпаку: ТАССІЛО, ТУРАН, ТРАВІАТА та вже відомий багатьом місцевим виробникам – ТРИАНГЕЛЬ. Саме за стабільну врожайність тависоку холодостійкість полюбляюсть фермери Полтавщини ТРИАНГЕЛЬ.

Гості Дня поля

Агроном-консультант В. Каламбет та головний агроном ТОВ "Савинці"В.А. Плохань


	<p>
		<span style="text-align: justify;">Головний агроном сусіднього господарства "Савинці" Плохань Василь Андрійович не перший рік сіє даний гібрид і повністю задоволений отриманими результатами врожайності.</span>
	</p>

Головний агроном сусіднього господарства "Савинці" Плохань Василь Андрійович не перший рік сіє даний гібрид і повністю задоволений отриманими результатами врожайності.

Презентація в полі

Дискусія в полі.


KWS