KWS

1.07.2015 День поля в ФГ "Тетяна"

1 липня ми прийняли †участь у Дні поля в ФГ "Тетяна 2011" на Київщині.

1 липня компанія "КВС-Україна"†спільно з іншими насіннєвими компаніями провела ще один семінар, присвячений технології вирощування†озимого ріпаку. Цього разу близько 80 аграріїв†з Київщини та Чернігівщини†зібрались в†ФГ "Тетяна 2011" Згурівського району Київської області. Також серед гостей були і представники дистриб’юторських компаній "Бізон-Тех", "Імперія-Агро" та "Седна-Агро", адже, щоб гарно продавати продукт, треба його побачити в полі.†

Традиційно захід розпочався з реєстрації учасників, привітального слова керівника господарства та†розповіді агронома про технологію вирощування ріпаку.†Представник компанії "КВС-Україна"†Дмитро Ковальчук на полі продемонстрував гібриди озимого ріпаку селекції KWS. ТРИАНГЕЛЬ†вже†встиг зарекомендувати себе в різних куточках України перш за все високою†морозостійкістю, високою†та стабільною†врожайністю, не зважаючи на різні погодні умови вирощування. Гості Дня поля відмітили новий†гібрид ТУРАН, його†гарне гілкування та високу†продуктивність рослин. Кожен з представлених гібридів – ТУРАН, ТРИАНГЕЛЬ та ТАССІЛО†показали гарне гілкування (до 15 гілок на рослині).

Гібриди ріпаку селекції KWS†не потрібно загущувати. Оптимальна кількість рослин на момент†збирання не повинна перевищувати 500 тис./га. Оптимальною є густота рослин†350-450 шт./м2.

Після огляду представлених гібридів ріпаку гості заходу продовжували дискусію за смачним обідом, де розігрувались цінні призи від кожної компанії.

Виступ агронома господарства

Гілкування ТАССІЛО

ТАССІЛО

ТУРАН

Представники "Бізон-Тех" та "КВС-Україна"


KWS