KWS

Наша стратегія – співробітництво з Вами

Федоров Олександр Вікторович
Федоров Олександр Вікторович

Компанія КВС-УКРАЇНАпонад 20 років веде свою діяльність в Україні, постачаючи українським товаровиробникам високоякісне насіння сільськогосподарських культур німецької якості.

На ринок України надходить оригінальне насіння цукрових буряків компанії KWS, вирощене в південній Франції та північній Італії. Це регіони з найбільш сприятливим мікрокліматом, що забезпечує найкращі якісні характеристики насіння. Подальша доробка, протруєння та дражування насіння здійснюєтьсяна заводі KWS у м.Айнбек (Німеччина). Високий рівень автоматизації та виробничі "ноу-хау" компанії KWS, впроваджені на цьому заводі, дозволяють йому одному забезпечувати насінням цукрових буряків KWS всі європейські країни.

Переважна частина насіння гібридів кукурудзи, соняшнику та жита розмножується та доробляється в Україні, в тому числі (у випадку з кукурудзою) –на власній лінії ТОВ "КВС-УКРАЇНА" під суворим контролем спеціалістів нашої компанії. Для вирощування гібридів використовується лише оригінальне насіння батьківських компонентів, імпортованих з Німеччини.

Насінництво, маркетинг та агросервіс в Україні здійснює дочірнє підприєство - ТОВ "КВС-УКРАЇНА". Службу агросервісу створено з метою надання всебічної інформаційно-консультативної допомоги клієнтам. Якість консультацій спеціалістів відповідає такому ж високому рівню, як і посівний матеріал KWS, оскільки базується як на досвіді підприємств, що вирощують товарну продукцію з насіння KWS, так і на результатах цілої низки закладених наукових та демонстраційних дослідів у різних регіонах України.

Регіональна концепція KWS –від регіону для регіону.Для KWS є принциповим вирощування насіння в країні його реалізації. Незмінними залишаються лише вимоги щодо якості, які є однаково високими як для України, так і для країн Європейського Союзу. Саме тому в 2008 році ми створили підрозділ з виробництва насіння кукурудзи, оснащений калібрувальною лінією марки Cimbria, в смт Закупне Хмельницької області. До складу цього підрозділу також входить власна насіннєва лабораторія, яка проводить визначення всіх необхідних показників якості, відповідно до вимог ISTA, в тому числі й так званий "холодний тест".

Генетична якість насіння перевіряється в сертифікованих лабораторіях України та Німеччини, а аналіз на грунт-контроль проводиться в Чилі та Україні. Приєднання України до схем насіннєвої сертифікації дало змогу виробляти насіння кукурудзи на експорт. Завдяки виконанню вимог цієї організації щодо якості, КВС-УКРАЇНАекспортує насіння в Молдову,Білорусь та Казахстан.

KWS пропонує не просто насіння. До Ваших послуг адаптовано комплексні програми, що допомогають максимально реалізувати генетичний потенціал сортів та гібридів. Ми завжди допоможемо вам у кваліфікованому доборі гібридів та проконсультуємо щодо питань, пов'язаних з технологіями вирощування.

НАШІ ПАРТНЕРИ

Компанія КВС-УКРАЇНАє однією з засновниківНасіннєвої асоціації України.

Компанія КВС-УКРАЇНАє членомУкраїнського клубу аграрного бізнесу.


KWS