KWS

1.12.2016 Урожайність гібриду соняшнику КВС ДРАГОН

На яку врожайність можна розраховувати з гібридом соняшника КВС ДРАГОН?

Тенденція до збільшення посівних площ соняшнику в Україні цілком зрозуміла – постійний попит як на внутрішньому, так і зовнішньому ринках на олію та шрот, високі закупівельні ціни та помірні виробничі витрати на вирощування. Сезон 2016 року – не виняток. Аграрії, включаючи в структуру посівних площ соняшник, сподіваються отримати гарантовані прибутки, особливо за посушливих умов, які не зовсім є типовими для більшості регіонів. Тому як географія поширення, так і площа посівів соняшнику, в Україні з кожним роком зростає. Присутністю цієї культури в зоні Полісся та Лісостепу вже нікого не здивуєш.

Проте вимоги агрономів до гібридно-сортового складу завжди залишатимуться однакові: висока врожайність в поєднанні зі швидкою водовіддачею, висока олійність, стійкість культури до хвороб та несприятливих факторів.

Звичайно, різноманіття гібридів та сортів соняшнику на ринку насіння досить велике, як за напрямком використання, так і за технологією вирощування. Проте пошук нового більш урожайного гібриду завжди триватиме, особливо, коли погодні умови не можливо спрогнозувати навіть в межах конкретного регіону. Тому агрономи господарств, плануючи структуру своїх площ, намагаються обрати гібрид, який міг би забезпечити не лише високу, а стабільновисоку врожайність.

Класичний гібрид соняшнику КВС ДРАГОН, насіння якого пропонує компанія ТОВ КВС-УКРАЇНА, характеризується саме такими ознаками, котрі об’єднують високостабільну урожайність в поєднанні зі стійкістю до несприятливих факторів. Кращого аргументу для доказу сильних сторін гібриду, ніж вирощування в різних ґрунтово-кліматичних умовах за різних технологій, немає.

Урожайність гібриду КВС ДРАГОН в зоні Степу, де зосереджена основна частина посівів соняшнику становила – 4, 1 т/га в ТОВ Правобережне Дніпропетровської обл. В зоні Лісостепу, не менш насиченій соняшником зоні, рівень урожайності коливався від 4,4 т/га – ТОВ НВА Перлина Поділля Хмельницької обл., до 2,9 т/га в ТОВ "АФ Агро-Рось" Черкаської обл. Хоча середня урожайність гібриду у зоні Лісостепу становила – 3,5 т/га.

На Поліссі, де умови вирощування для соняшнику теж досить жорсткі у плані посухи, і до того ж посіви розміщені на бідних супіщаних ґрунтах, рівень урожайності коливався від 4,6 т/га у Чернігівській обл. в господарстві СТОВ "Дружба-Нова", до 3,5 т/га у ТОВ "Волинь Агро" Волинської обл. Середнє значення урожайності КВС ДРАГОН на Поліссі – 4,1 т/га, що підтверджує досить високий потенціал гібриду.

Проте варто пам’ятати, що лише комплексний підхід до вирощування соняшнику дасть можливість завжди залишатись з прибутком.

Результати врожайності гібриду КВС ДРАГОН

Кошик гібриду КВС ДРАГОН

Насіння гібриду КВС ДРАГОН


	<p>Статтю підготував:</p>
	<table cellpadding="1" cellspacing="1" style="width: 1082px;" width="1478">
		<tbody>
			<tr>
				<td style="width: 128px;">
					<img alt="KWS_employees" height="158" src="/global/show_picture.asp?id=aaaaaaaaaapfdxk&amp;w=&amp;h=&amp;gray=&amp;neg=&amp;mirror=&amp;flip=&amp;rleft=&amp;rright=&amp;r180=&amp;thres=&amp;dither=&amp;crize=&amp;srgb=&amp;noise=&amp;cont=&amp;jitter=&amp;blur=&amp;edge=&amp;emboss=&amp;pseudo=&amp;painter=&amp;repair=&amp;sharpen=&amp;soften=&amp;gauss33=&amp;gauss55=&amp;light=&amp;contrast=&amp;crop=" width="117"/>
				</td>
				<td style="width: 937px;">
					<p>Дмитро Ковальчук</p>
					<p>Продакт-спеціаліст відділу кукурудзи та олійних культур</p>
					<p>
						<span style="   line-height: 16.8999996185303px; ">(044) 586-52-14</span>
					</p>
				</td>
			</tr>
		</tbody>
	</table>

Статтю підготував:

KWS_employees

Дмитро Ковальчук

Продакт-спеціаліст відділу кукурудзи та олійних культур

(044) 586-52-14


KWS