KWS

23.08.2016 День поля в ТОВ "Гарант" Харківської області

Вчора відбувся День полябазі ТОВ "Гарант"Лозівського району на Харківщини, який організувала компанія "КВС-УКРАЇНА" разом з іншими насіннєвими компаніями. Майже 80 гостей відвідало даний День поля.

Після урочистого відкриття татеплих побажань від директора ТОВ "Гарант"Орлова В.Г. , було презентованолінійку гібридів кукурудзи з ФАО 300 і вище. Серед них великий інтерес для аграріїв мали гібриди компанії "KВС-Україна"

  • КРАБАС ФАО300 відзначається тим, що має топ-показники урожайності по всій Україні, а такожнадзвичайно швидку вологовіддачу після настання фізіологічної стиглості.
  • КАМАРІЛЛАС ФАО320 відзначається високою толерантністю до посухи та високим потенціалом урожайності зерна (на рівні 16 т/га).
  • КІНЕМАС ФАО 350 окрім того, що має високу масу тисячізерен – більше 360 г, –ще й чи не єдиний гібрид кукурудзи в Україні, що має швидку вологовіддачу на рівні гібридів з ФАО 280-300.

Після презентації гібридіввсіх було запрошено до фуршету, де представники компанії "КВС-Україна" розігрували корисні для аграріївпризи.


KWS