KWS

Гібриди кукурудзи UNIQUEDENT на IV-му Західноукраїнському чемпіонаті в ПАП Агропродсервіс

19 жовтня завершився IV-й Західноукраїнський чемпіонат на кращий гібрид кукурудзи та цукрового буряка, підведення підсумків якого проходили на демо-поляхпровідного господарства ТернопільщиниПАП Агропродсервіс. КВС-УКРАЇНА також взяла участь в даному заході, продемонструвавши гібриди кукурудзи німецької селекції KWS в селі Настасів, що під Тернополем. Зокрема, всі гостіоцінили нове покоління ранніх гібридів кукурудзи лінійки UNIQUEDENT , які стали справжнім відкриттям для українських сільгоспвиробників. Сюди ми відносимо 5 гібридів з власного портфоліо, що вже декілька років поспіль демонструють вражаючі показники в отриманні раннього врожаю з низькою збиральною вологістю в будь-якому регіоні країни.

DSC_7430 (Copy).JPG

За словами Сергія Мирончука, торгового представника КВС-УКРАЇНА в Тернопільській області, на полях ПАП Агропродсервіс ми презентуємо гібриди UNIQUEDENT, що володіють унікальним поєднанням раннього ФАО, швидкої вологовіддачі та ремонтантності. Це ранні зубоподібні гібриди КАНЬЙОНС ФАО 230 , КВС 2323 ФАО 260 та зубовий КВС 2370 ФАО 280 . Ці гібриди продемонстрували стабільні врожаї усюди, де ми їх використовували.

DSC_7428 (Copy).JPG

Відвідувачі змогли оцінити ще один гібрид селекції KWS – середньостиглий КРАБАС ФАО 300 , який теж стабільно показує хороші врожаї. У цьому році на Тернопільщині дає навіть по 15 т із гектара, так само, як і в сусідній, Хмельницькій області, – запевнив Сергій. Також наш представник звернув увагу і на відносно новий гібрид КЕРБЕРОС ФАО 310 , який дає аж 17 т з гектара, що не може не радувати аграріїв з даного регіону.

DSC_7513 (Copy).JPG

Додамо, що компанія КВС-УКРАЇНА, окрім зернового, займається ще й силосним напрямом. Одним із представників силосних гібридів є вперше зареєстрований в Україні АМАРОС ФАО 230 , проте в Німеччині його використовують досить-таки давно. Там він посідає перші місця як за площами посіву, так і за врожайністю, дає високоякісний силос. Так що селекціонери компанії KWS вкотре довели, що можуть створювати такі гібриди, які здатні поєднувати в собі всі бажані характеристики, тим самим задовольняючи потреби будь-якого фермера, – наголосив Сергій Мирончук.


KWS