KWS

24.11.2016 КВС-УКРАЇНА відкрила насіннєвий завод в Кам'янці-Подільському

Сьогодні компанія “КВС-УКРАЇНА” урочисто відкрила найсучасніший комплекс з кондиціювання насіння в місті Кам’янець-Подільський, що на Хмельниччині. Завод потужністю в 6 тис. тон насіння в рік розміщено на ділянці в 8,5 га. Завод спроектовано за принципом модульного будівництва, то ж, занеобхідності, потужність заводу легко може бути збільшена вдвічі. На заводі працює 30 постійних співробітників та близько 50 плануємо залучати в сезон.

За словами генерального директора ТОВ "КВС-УКРАЇНА" Олександра Федорова, філософія бізнесу KWS – в регіоні для регіону і саме тому вирощування насіння кукурудзи в регіоні його реалізаціїє принциповим для нашої компанії. Відкриття заводу є важливим етапом в розвитку компанії та можливістювиробляти якісненасіння для українських аграріїв. "Адже наші клієнти мають отримувати максимальну якісь і цей завод здатенїї забезпечити", –продовживОлександр Федоров.

"Щиро вдячний компанії за те, що в такий нелегкий час взялася за реалізацію цього проекту саме в Кам'янцеві-Подільському, а також усім, хто долучився до будівництва комплексу. Вірю, що наша співпраця продовжиться",- зазначив Міський голова Михайло Сімашкевич.

Ми дякуємо нашим друзям, клієнтам тапартнерам, що завітали на церемонію відкриття та розділили з нами цю радість. Тут ви можете переглянути відео процесу будівництва заводу та церемонії відкриття.

KWS – одна з найбільших селекційних компаній в світі. Вже 160 років вона займається селекцією провідних сільськогосподарських культур на благо цілих поколінь фермерів. Компанія належить шостому поколінню трьох німецьких сімей та має представництва в понад 70 країнах. У KWS працює майже 5000 співробітників, 40% з яких займаються науковими дослідженнями.

В Україні насінництво, маркетинг та агросервіс здійснює ТОВ “КВС-УКРАЇНА” – 100% дочірнє підприємство KWS SAAT SE зіштаб-квартирою в Німеччині.


KWS