KWS

КВС-УКРАЇНА - партнер конкурсу "Юний селекціонер і генетик"

13-16березня в Національномуеколого-натуралістичний центрі учнівської молоді відбувся фінал конкурсу "Юний селекціонер і генетик", який вже 15років поспіль проводить кафедра генетики, селекції та насінництва ім. проф. М.О. Зеленського агробіологічного факультету НУБіП та Національний натуралістичний центр учнівської молоді.

Мета конкурсу - залучення талановитої учнівської молоді до науково-дослідницької роботи з селекції та генетики та створення умов для їх професійного самовизначеннями.

Програма конкурсу включала в себезаочне оцінювання науково-дослідницьких робіт,оцінювання навчальних досягнень з біології тазахист науково-дослідницьких робіт.Крім того фіналісти мали змогу відвідати агробіологічний факультет НУБіП, де ознайомилисяз лабораторіями, навчальними аудиторіями та напрямками освітньої і наукової діяльності навчального закладу.

Цього року компанію "КВС-УКРАЇНА"було запрошено стати партнером даного конкурсу, що є логічнимз огляду на 160-річний селекційних досвід.

17 учасників, учнів 9 -11 класів з усієї України, вийшли в фінал – вони показали найкращі знання з біології, а їх доповіді були визнані найцікавішими.

Наталя Вікторівна Башкірова, доцент кафедри генетики, селекції та насінництва ім. проф. М.О. Зеленського агробіологічного факультету НУБіП, кандидат біологічних наук,привітала переможців теплими словами та побажала їм життевих перемог, успіхів у здачі ЗНО та стати студентами НУБіП, а Вікторія Таран, менеджер з маркетингу відділу кукурудзи та олійних культур ТОВ "КВС-УКРАЇНА" побажала не втрачати цікавості до нових знань та нагородила пам'ятними подарунками.

Ми дякуємо організаторам за створення даного конкурсу, а учням та вчителям - за їх кропітку працю та жагу до перемоги!

Бажаємо нових перемог!


KWS