KWS

КВС-УКРАЇНА взяла участь в забігу DOKUCHAYEV RUN-2018

4 жовтня 2018 року компанія КВС-УКРАЇНА привітала Харківський національний аграрний університет імені В.В. Докучаєва з 202-ю річницею від дня заснування, виступила одним із спонсорів та прийняла активну участь у святкуванні й забігу DOKUCHAYEV RUN-2018 в рамках проекту CAMPUS.

P81004-14150411.jpg

В програму святкування було включено презентацію та ознайомлення студентів і випускників університету, які зараз є успішними керівниками та агрономами сільгосппідприємств, з портфоліо насіння кукурудзи та соняшнику селекції KWS. Агроном-консультант ТОВ КВС-УКРАЇНА Олександр Добренький і торговий представник ТОВ КВС-УКРАЇНА Олександр Пушкар, які, до речі, є теж випускниками ХНАУ ім. В.В. Докучаєва, провели майстер-класи для студентів по роботі з вологомірами та прорахунку біологічної врожайності кукурудзи.

ASC_5398.JPG

КВС-УКРАЇНА вже багато років співпрацює з ХНАУ ім. В.В. Докучаєва. Проведення майстер-класів та Днів полів для студентів дає змогу майбутнім агрономам ознайомитися з останніми тенденціями та новинками насіннєвого ринку, особливостями технології вирощування у виробництві, методами правильного вибору сортів та гібридів насіння.

ASC_5890.JPG

Наша компанія активно пропагує престиж роботи в аграрній сфері і постійно підтримує молодьв даному напрямку. Адже головною метою співпраці з аграрними ВНЗ є показати молодим фахівцям, що Україна – аграрна країна, і що наше майбутнє – саме за сільським господарством. Впевнені, що випускники сільськогосподарських вузів стануть цінними кадрами на українському ринку праці та отримуватимуть гідну заробітну плату.

Бажаєте розвиватися разом з компанією KWS? Тоді відвідайте наш ПОРТАЛ ВАКАНСІЙ та дізнайтеся про можливості працевлаштування й актуальні вакансії як в Україні, так і в світі.


KWS