KWS

На Дніпропетровщині прогримів ще один День поля від КВС-УКРАЇНА

23 серпня, в переддень Дня незалежності нашої країни, компанія КВС-УКРАЇНА організувала справжнє свято для аграріїв, яке проходило під гаслом Поле Вашої і нашої незалежності. З самого ранку на полях господарства ТОВ Кайдаки-Агро (м.Перещепине, Дніпропетровська обл.) зібралось понад 100 гостей, на яких чекав дещо незвичний формат подібного роду заходу: просте на перший погляд поле перетворилося на захоплюючу інтерактивну мандрівку лабіринтами гібридів кукурудзи селекції KWS.

IMG_7322.JPG

Дану локацію ми обрали не випадково, адже саме тут закладено дослідні ділянки з новими гібридами кукурудзи, толерантних до посушливих умов, які і властиві Дніпропетровській області.

IMG_7455.JPG

Наразі КВС-УКРАЇНА вже 2-й рік поспіль проводить випробування нових, толерантних до посухи та спеки гібридів, що здатні формувати стабільний врожай в посушливих умовах. Дані гібриди, об’єднані в групу під назвою CLIMACONTROL 3 , відзначаються високою толерантністю до посухи у три найбільш вразливі фази розвитку:

  • фазу закладання качана (6-9 листків),
  • фазу цвітіння та
  • фазу наливу зерна

Вже наступного сезону наша компанія презентує українському ринку нову лінійку толерантних до посухи та спеки гібридів CLIMACONTROL 3 на демо-посівах та виробничих дослідах.

Під час теоретичної частини Віталій Каламбет, фахівець з агросервісу компанії "КВС-УКРАЇНА", не просто виступив зі своєю доповіддю, а презентував результати 4-х дослідів:

  • змішаний посів гібридів різних строків достигання;
  • врожайність кукурудзи в залежності від густоти стояння рослин;
  • динаміка накопичення сухої речовини в залежності від гібриду;
  • врожайність в залежності від строків і способів весняного внесення мінеральних добрив.

IMG_7403.JPG

Всі відвідувачі змогли порівняти різні показники представлених на даних дослідних ділянках гібридів та, що називається, пощупати кожен качан, щоб власноруч оцінити переваги того чи іншого гібриду, придатного для вирощування у власному господарстві.

IMG_7458.JPG

В свою чергу, Олександр Добренький, агроном-консультант відділу кукурудзи та олійних культур, продемонстрував аграріям експеримент з подрібнювачем, провівши цілий майстер-клас із визначення вмісту сухої речовини в кукурудзі на силос.

IMG_7429.JPG

Також Олександр Добренький презентував дослід Врожайністькукурудзив залежності від строків і способів весняного внесення мінеральних добрив.

IMG_7445.JPG

Інтерактивний польовий маршрут з приємними сюрпризами та несподіванками, парад офіціантів з дегустацією закусок з однойменними назвами в честь 17-ти представлених на полі гібридів, ярмарок активностей, присвячених експериментам з густотами та змішуванням, виступ незвичного українського дівочого тріо PANI VALKOVA – все це і багато іншого вдало підкреслило новий формат проведення Дня поля, неординарність якого спостерігалась в найменших дрібницях і супроводжувалась від самого початку і аж до завершення заходу.

IMG_7529.JPG

Переглянути більше фото Ви можете за посиланням:https://flic.kr/s/aHskHmYX4u

Перегляньте відео з даного заходу на офіційному каналіКВС-УКРАЇНАв Youtube:https://youtu.be/Bxy-4jb87q8​

А вже зовсім скоро – нова локація і нові результати дослідів! Наступний День поля КВС-УКРАЇНА проведе 6 вересня 2018 р. на полях господарства СВК Багачанський, що на Полтавщині. Програму заходу, місце проведення, контакти регіональних представників та іншу інформацію дізнайтеся на офіційному сайті компанії в розділі ПОДІЇ.

Будемо раді зустрітися на Вашій землі, сповненій традиціями та нашою надійністю!


KWS