KWS

Навчання для представників компанії Спектр-Агро в Дніпрі

Листопад2018 року регіональна команда департаменту кукурудзи та соняшнику ТОВ КВС-УКРАЇНА розпочала з навчання для стратегічних партнерів – Дніпропетровського та Запорізького відділень компанії Спектр-Агро. Основною темою заходу стало підведення підсумків сезону 2017/2018 рр., в ході якого було поєднано обговорення питань розвитку Запорізького та Дніпропетровського регіонів та популяції гібридів кукурудзи та соняшнику селекції KWS.

navchannya-dlya-spectr-agro-dnipro-01.jpg

Кукурудза входить до переліку найпоширеніших культур світового землеробства. На сьогоднішній день вона є однією із основних зернових культур, що дозволяє отримувати стабільний врожай і, відповідно, прибуток. За кількістю посівних площ в Україні вона поступається хіба що пшениці. Лідируючі позиції присвоїли їй також валовий збір зерна з гектару та висока рентабельність вирощування.

Окрім цього, кукурудза займає панівне положення у сівозміні, виступаючи гарним попередником для злакових, бобових та олійних культур.

Завдяки цьому насіннєвий матеріал кукурудзи користується добрим попитом у пакеті дистриб’юторів, а підбір високопродуктивного гібрида та надання сервісу по його вирощуванню лягає на представників компанії-оригінатора насіння. Тільки командна робота з партнерами надає можливість кінцевому споживачу отримати високі врожаї.

Окрім аналізу ринку,менеджерам було представлено новинки у портфоліо кукурудзи селекції KWS. Гібриду ЕМІЛІО ФАО 250 в сезоні 2018/2019 гарну заміну склав АМАРОС ФАО 230 . Гібрид характеризується як стабільний та ремонтантний продукт, який може вирощуватися для різних напрямків використання – на зерно, силос, на біогаз, для виготовлення круп та для виготовлення комбікормів.

navchannya-dlya-spectr-agro-dnipro-04.jpg

Новий сезон вже традиційно відкривається доповненням лінійки UNIQUEDENT . Сьогодні це гібрид КАВАЛЕР ФАО 250 . Випробування його на території південного степу України показали високу толерантність гібриду до посухи та підкреслили розкриття його потенціалу за інтенсивної технології вирощування. У посушливих умовах врожайність гібриду показала високі результати, що відмічає продукт як ремонтантну та стресостійку рослину.

Гібрид кукурудзи КВС 4484 ФАО 370 відмічає стабільність компонентів урожайності – кількість рядів (18-20), кількості зерен та високої маси 1000 насінин.

navchannya-dlya-spectr-agro-dnipro-03.jpg

Всю надану інформацію вже традиційно обговорили за дружньою бесідою у затишному місці за чашкою запашної кави. Колектив компанії Спектр-Агро відмітив високу фаховість спеціалістів партнера ТОВ КВС-УКРАЇНА та підкреслив якість і високу результативність командної роботи.

Матеріал підготувала:

Diachenko

Дяченко Тетяна Анатоліївна

Торговий представник в Дніпропетровській та Запорізькій областях


KWS