KWS

15.06.2016 День поля в ТОВ "Мена-Авангард" на Чернігівщині

Сьогодні відбувся День поля по в†ТОВ "Мена-Авангард", що†знаходиться в м. Мена Чернігівської обл. на тему†"Особливості вирощування озимих ріпаків в умовах Чернігівської області".††Компанія "КВС-УКРАЇНА" також прийняла учать в даному заході.†

На День поля завітало понад 110 гостей.†На думку аграріїв, захід виявився досить доцільний, адже в останні роки спостерігалася тенденція значного зниження площ під культурою. Зниженню площ під озимий ріпак†сприяли нестача вологи в грунті, що заважало провести посівну компанію в оптимальні строки, та досить сурові зими з невеликим рівнем снігового покриву та різкими перепадами температур що призводило до часткової або ж повної загибелі посівів.

Як ми всі знаємо, ріпак є вибагливою до вологи †культурою і значне зниження такого лімітованого фактора,†як волога призводить до значного зниження врожайності. За весняний період в Чернігівській обл. залежно від району випало від 150 до 250 мм опадів за весняний період, тому сподіваючись на досить високий рівень вологи в грунті на час осінньої посівної компанії аграрії планують зробити акцент на озимому ріпаку.†

Представники компанії "КВС-УКРАЇНА Юрченко Вячеслав, Харсун Богдан та Шматок Артем представили гостям високопродуктивні гібриди†озимого ріпаку селекції KWS,†які можна висівати в ранні та оптимальні †строки - ТРИАНГЕЛЬ, та гібриди, які рекомендовані для висіву в оптимальні та пізні строки посіву, що допомагає розтягти посівну в період критичної нестачі вологи:†ТУРАН, ТРАВІАТА та ГИБРІРОК. Гібриди селекції KWS†виділялися†високим рівнем стійкості до вилягання, що не залишилось не поміченим гостями, також було зроблено наголос†на†високій стійкості до хвороб - альтернаріозу та фомозу. Ці позитивні чинники дозволяють гібридам селекції KWS†повноцінно проявити свій потенціал, даючи можливість всім стручкам рівномірно дозрівати та зменшити при цьому втрати при збиранні врожаю, що дозволяє значно підвищити рентабельність культури.

Не залишилася без уваги програма страхування посівів від вимерзання, що дозволяє компанії "КВС-УКРАЇНА" максимально підтримати своїх клієнтів.

Дякуємо всім гостям за присутність.†

Бажаємо всім добрих врожаїв!

Гості Дня поля

Агроном-консультант Богдан Харсун проводить презентацію ріпаків KWS в полі

Торгові представники "КВС-УКРАЇНА"


	<p>Ліворуч - Артем Шматок (Сумщина), праворуч - Вячеслав Юрченко (Чернігівщина)</p>

Ліворуч - Артем Шматок (Сумщина), праворуч - Вячеслав Юрченко (Чернігівщина)

ГИБРІРОК

ТРАВІАТА

ТРИАНГЕЛЬ

ТУРАН


KWS