KWS

15.07.2016 Потенціал урожайності гібридів озимого ріпаку KWS на Житомирщині

Облік урожайності в ТОВ "Вега-Агро"
Облік урожайності в ТОВ "Вега-Агро"

Згідно статистичних даних,†посівна площа всіх сільськогосподарських підприємств Житомирської області різних форм власності становить в межах 600 тис. га. Згідно†цих же даних, площа озимого ріпаку, що залишилась після осінньо-зимового періоду, становить 11,5 тис. га.

Відомо, що запорукою отримання стабільних та високих врожаїв любої†культури†є правильно підібраний сорт чи гібрид, який мінімалізував би всі ризики під час вирощування.† Особливо це стосується строків посіву, норми висіву, високої зимостійкості та стійкості до хвороб. Не менш важливими показниками при виборі гібриду ріпаку є підвищена стійкість до розтріскування стручків, висипання насіння, вилягання та високий потенціал урожайності.

Компанія "КВС-УКРАЇНА" сьогодні у своєму портфоліо має чотири гібриди озимого ріпаку, які на прикладі конкретного господарства ТОВ "Вега-Агро", що знане і в Житомирській, і в сусідніх областях,†переконливо доводять свій†високий потенціал урожайності†на дерново-підзолистих ґрунтах даного господарства.

Землі ТОВ "Вега-Агро" розміщені в Брусилівському р-ні.† Головним технологом виробництва є досвідчений агроном господарства Петрашенко Віктор Васильович. Безпосередньо під його керівництвом були проведені всі технологічні операції, – від посіву до збирання.†Якщо пригадаємо посівну кампанію озимого ріпаку 2015 року, то вона була досить складною через†відсутність опадів та наявної вологи в ґрунті. Тому, попри вагання та ризики, було прийнято рішення сіяти озимий ріпак. Дата сівби 31.08 - 01.09.15 року. †Гібриди озимого ріпаку KWS†ТУРАН, ГИБРІРОК, ТРИАНГЕЛЬ та ТРАВІАТА висівались в лінійці з гібридами інших компаній. Попередником була озима пшениця, основним обробітком ґрунту було глибоке рихлення на глибину 40см. Посів проводився з густотою 600 тис. насінин/га та на глибину 2,0 – 2,5см.

Під час вегетації ріпаку неодноразово проводився обробіток ЗЗР та мікродобривами, крім того було внесені за весь період вегетації в діючій речовини азоту – 222 кг/га, фосфору – 80 кг/га, калію – 120кг/га та сірки – 34кг/га.†Перед збиранням десикацію†рослин ріпку не проводили, оскільки не було такої необхідності. †Тому†обмолот лінійки гібридів озимого ріпаку всіх компаній розпочали 7-8 липня.

В результаті обліків, найвищу урожайність серед всіх гібридів, висіяних на полі, показав гібрид селекції KWS†ГИБРІРОК5,47 т/га!†Інші гібриди селекції KWS†теж показали гарний результат:†

  • ТРИАНГЕЛЬ – 4,80т/га,
  • ТУРАН – 4,66 т/га
  • ТРАВІАТА – 4,54 т/га та†теж залишились у списку лідерів. Показники урожайності вказані в перерахунку на стандартну вологість 7%.

Враховуючи цьогорічну закупівельну ціну на озимий ріпак, що†складає більше 10 000 грн за тонну, †можна з впевненістю сказати, що його вирощування є економічно вигідним, а вашим надійним помічником є гібриди селекції компанії KWS.

Недарма гасло компанії KWS†– сіємо майбутнє з 1856 року.

Більш детальну інформацію щодо характеристик того чи іншого гібриду ви можете отримати на нашому†сайті,†в каталогах та буклетах, або особисто залетефонувавши до наших торгових†представників.

Бажаємо вам гарних врожаїв!

KWS_employees Нерода Анатолій Васильович, агроном-консультант в Житомирській області 050 461 18 90

ГИБРІРОК - чемпіон з врожайності!

ТРИАНГЕЛЬ

ТУРАН

Насіння ріпаку крупне та виповнене


KWS