KWS

Участь у виставці "Агропром-2018"

Гості стенду
Гості стенду

Компанія "КВС-УКРАЇНА"спільно зкомпанією "Агроскоп Інтернешнл"взяла участь у 17-й Національній виставці агротехнологій "Агропром-2018"

Вже традиційно у лютому Національна виставка агротехнологій "Агропром"збирає аграріїв з усієї України. 17-йза рахунком захід проходив базі Холдингу "Агро-Союз"у м. Дніпро з 28 лютого по 2 березня таоб’єднав понад3 тисячі відвідувачів.

Компанії-учасники мали можливість продемонструвати унікальні розробки у сферах інформаційних технологій та агросервісу, сучасних підходів в області рослинництва та тваринництва, агрохімії та захисту рослин. Презентували широкий спектр сільгоспмашин і обладнання для АПК, надсучасні досягнення в області альтернативної енергетики та багато іншого.

В рамках виставки компанія-партнер "Агроскоп Інтернешнл"надала українським аграріямінформацію щодо агро-сервісів, а також представила повний пакет своїх продуктів та послуг.Спільно з торговим представником відділу кукурудзи та олійних культур "КВС-УКРАЇНА" Тетяною Дяченко відвідувачам було надано консультації щодо специфіки вирощування кукурудзи та соняшнику у посушливих умовах Південного Степу України та продемонстровано нове покоління гібридів селекції KWS, а також ознайомлено з перевагами системи захисту від підробок RFID.

Ми дякуємокомпанії "Агроскоп Інтернешнл" за гостинність. Адже дружні відносини - запорука плідної співпраці!

Матеріал підготувала:

Diachenko

Торговий представникв Дніпропетровській та Запорізькій областях

Дяченко Тетяна Анатоліївна (095) 285-28-25

KWS