KWS

День поля на базі СФГ Нива-1 на Дніпропетровщині

10 серпня 2018 року нас зустрічав край козацької слави – Нікопольщина. Саме тут, на полях СФГ Нива-1, що у с. Привільне Нікопольськогор-ну Дніпропетровськоїобл., компанія КВС-УКРАЇНА разом з іншими виробниками насіння провела День поля, на якому зібралося близько 60 представників різних агропідприємств.

den-polya-sfg-nyva-1-kws-ukraina-01.jpg

КВС-УКРАЇНА традиційно презентувала власне портфоліо гібридів кукурудзи. І нам насправді було чим пишатися, демонструючи гостям переваги гібридів селекції KWS.

Торговий представник компанії КВС-УКРАЇНА Роман Азаров повідав аграріям про технологію, що використовувалася під час вирощування кукурудзи. Господарство вже 5 років використовує систему нульового обробітку ґрунту, також відому як No-Till, за якої не проводять оранку. Натомість поверхня землі вкривається шаром спеціально подрібнених залишків рослин. Завдяки цьому вдається зберегти вологу в ґрунті та накопичити в ньому поживні речовини в умовах південного сходу України. Наші колеги в цьому переконалися на власні очі, коли проводили підготовку до Дня поля і монтували металеві конструкції. Вологу можна було побачити вже на глибині від 25 см.

den-polya-sfg-nyva-1-kws-ukraina-02.jpg

Особливу зацікавленість в гостей заходу викликали гібриди лінійки UNIQUE DENT : КАНЬЙОНС ФАО 230, КВС КАВАЛЕР ФАО 250, КВС 2323 ФАО 260, КЕЛТІКУС ФАО 270, КВС 2370 ФАО 280 .Дані гібриди нового покоління і поєднують в собі ранньостиглість, високу врожайність, швидку вологовіддачу, посухостійкість, одночасне цвітіння волоті та качана, в чому теж пересвідчилися учасники заходу.

Без уваги не залишилися і перевірені часом гібриди інтенсивного типу КРАБАС ФАО 300 та КІНЕМАС ФАО 350 .

Після насиченої польової програми гості активно і з користю провели час в затишній атмосфері, де мали змогу поспілкуватися, отримати відповіді на всі питання, які їх цікавили, та поділитися власним досвідом.


KWS