KWS

День поля в ФГ Золотий Колос у Вінницькій області

Вже напевно стало доброю традицією проводити семінари в смт. Вендичани Могилів-Подільського району на полях господарства ФГ Золотий Колос. Завжди дбале ставлення керівника господарства Миколи Михайловича Єфремова до кожної культури, прагнення вдосконалювати технологію та постійно шукати нові рішення для збільшення врожаю є чудовою платформою для селекційних компаній, що дає можливість продемонструвати силу своїх гібридів.

IMG_0836.JPG

Так і цього року, 31 серпня, зібралися фермери з навколишніх районів для того, щоб оцінити гібриди кукурудзи та соняшнику, прослухати доповіді провідних спеціалістів світових компаній та обмінятись власним досвідом.

IMG_0817.JPG

Демонстраційна ділянка ТОВ КВС-УКРАЇНА зацікавила клієнтів своїми гібридами кукурудзи. Особливу увагу фермерів привернули гібриди ранньої та середньоранньої групи стиглості. Так, до прикладу, КАНЬЙОНС ФАО 230 відзначився своєю вологовіддачею, яка на момент демо-огляду становила 20%. А гібриди КВС КАВАЛЕР ФАО 250 , КЕЛТІКУС ФАО 270 та КВС 2370 ФАО 280 вразили своїм потенціалом врожайності, яка не поступається гібридам з більш пізнім ФАО. Вологість зерна становила на момент огляду 23-25%. Це робить можливим раннє збирання, враховуючи особливості клімату даного регіону. Гібриди КЕРБЕРОС ФАО 310 та КІНЕМАС ФАО 350 відзначились особливо великим потенціалом врожайності та масою 1000 зерен понад 350 грам.

IMG_0809.JPG

Лінійка гібридів соняшнику КВС ДРАГОН та КВС АСЕР КЛ також зацікавила фермерів. Дані гібриди відзначились гарним наповненням корзини соняшнику та масою 1000 зерен.

IMG_0806.JPG


KWS